май имаме проблем моля помагаите

  • 758
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
бебчо от няколко дни май има разстройство  акото му е течно а пък е и жълто-зелено,ама повече зелено,забелязвам че много се напъва преди да се изходи дайе почервенява,иначе си е весел,храни се нормално,спи си.Незнам каво да правя. Кажете дали има някакъв проблем според вас.На някоя от вас слувало ли и се е такова нещо

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На кърма ли е детето?

# 2
  • Мнения: 176
да само на кърма е ,а пие и чайче на хип от копър за коликите

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Защо смяташ, че е разстройство? Кое те тревожи, колко често се изхожда? Ако е нормално течно и детето е жизнено, надали е проблем.
Това, че е повече зелено, не е проблем - цветът е от по-бързата перисталктика и от съприкосновението с въздуха.

# 4
  • Мнения: 176
ми най-вече ме тревожи че е зелено и  течно като'' кетчуп'',а за това че е често не се тревожа мисля че е нормално

# 5
  • Мнения: 1 030
Вече 5 месеца и половина акото на моята принцеса е АБСОЛЮТНО РЯДКО. Зато ва и няма памперс, който никога да не протече ooooh!
Понякога позеленява, друг път има и малко слуз. Аз в началото се притеснявах, но вече свикнах, че това е нормално. А като беше на 3-4 месеца, акаше по 5-7 пъти на ден.Сега - около 3 пъти.

# 6
  • Мнения: 289
Едва ли е разстройство, докато са само на кърма бебетата, акото си е течно. Напъването също не бива да те безпокои, те и безпричинно си се напъват бебетата, това им е рефлекс просто, единствено цвета не зная дали трябва да те притеснява. На мен ми беше казала една лекарка, че нормалния цвят е жълто, като "пържени яйца", нагледно обяснено, зеленото ако се получавало когато му е било студеничко на бебето. Но и при нас го е имало понякога, без никаква причина. Все пак, ако е много зелено, и продължава така, попитай лекаря.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
И на мен ми се струва нормално.

# 8
  • Мнения: 867

Понякога позеленява, друг път има и малко слуз.

Абсолютно и ние сме така. Мисля че цвета и слузта са от моята храна, не съм сигурна но така ми се струва.А пък по колко пъти ака не мога и да и хвана края.По някой път един път, по някой път по много. А че си е течно, течно си е, даже и от кетчуп е по-рядко.

# 9
  • Мнения: 37
При мене имаше период ту на запек ту на разстройство направо в чудо се виждах и само звънях на педи то и ту зелено ту жълто. За зеленото има 2 причини или по бързо е излязло якото или е настинало детето. Ако е настинало намажи му крачената с измита в 9 води Марс и после малко сол да се сгрее. Имахме по едно време голямо разстройство като вода беше и педи то ми каза за едни прах чета който затягат казват се Интерпол ако искаш питай за тях при мене имаше ефект Simple Smile

# 10
  • Мнения: 101
... и педи то ми каза за едни прах чета който затягат казват се Интерпол ако искаш питай за тях при мене имаше ефект Simple Smile

Прахчетата се казват Ентерол и се дават по 1 максимум по 2 на ден във водичката.не разбрах само кво е това дето се мие в 9 води и що пък точно в 9  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 254
течно като'' кетчуп''
Това ми звучи не като разстройство, а направо запек... Ако наистина е с консистенцията на кетчуп, това си е едно нормално кърмаческо ако... Моя Иво акаше така доста дълго, дори и след началото на захранването.

# 12
  • Мнения: 37
Ujassssssssssssssss kakvi gluposti sa se poluchili sorry otviknala sam da pisha na kirilica i zatova se e poluchilo taka Cry Da kazvat se Enterol a za zagrjvaneto imax predvid mas kojto e izmita v 9 vodi...

Общи условия

Активация на акаунт