Къде в Сф аки за изследване по здравна каса и з аколко време???

  • 597
  • 7
  •   1
Отговори
Бих искала да ви попитам къде да дадем изследване за аки за ДГ. Пидиатърката ни изпрати в Циба Лаб, обаче там не работят по Здравна каса точно това изследване, а струва 25-30 лв (спред техния сайт  #Crazy) И как точно да взема пробата за да е "годна" в смисъл, ако я взема днес - как да я съранявам, за да е добра и мога ли да я занеса утре примерно??? Също така колко проба е нуждна... от Циба Лаб ни дадоха един голям контейнер да се бил напълнел  Sick не е ли много е гати изследването...

Извинявайте за въпроса, малко е кофти , но ...

# 1
  • Мнения: 2 196
Спомням си,че изследването го направихме в ХЕИ,беше някаква символична сума.
Това обаче беше преди кажи-речи 3 години.
Мисля,че не е нужно да пълниш чак целия контейнер.
Абе не съм ти много от полза - дано се включи някой с по-прясна информация. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
миналия месец правихме такива изследвания е медицински център Лора на Позитано 10
имахме направление от педиатъркатаи не ни взеха пари
Купих от аптеката две стерилни шишенца и сложих във всяко аки колкото грахово зърно,повече няма нужда
Изследванията станаха за два дена!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
Може да съхраняваш "материала" в хладилника,естествено в плътно затворено шишенце Mr. Green,задължително най-отдолу на хладилника-там,където се слагат плодовете и зеленчуците.За изследването е нужно количество колкото бобено зърно.

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В 8 п-ка в Надежда лабораторията работи с касата и съм чувала че са добри. Аз за Марти купих едно стерилно шишенце за ако (може и за пико само че това за акото има вътре една шпатулка с която да гребнеш),  сложих вечерта ако с шпатулката (колкото грах) и на сутринта го занесох. Стана за 4-5 дни.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 576
В Цибалаб правят. Преди 2-3 седмици бях и пред мене имаше един тати даде ако в стерилно шишенце. Обади се на телефона им и питай 1 или 2 шишенца им трябват. Работят и с направление.

# 6
  • Мнения: 409
ДА се включа ........

В ЦибаЛаб по здравна каса работят само кръв..Аки работят срещу скромната сума от 24.30 лв това вкл. и скоч лента за острица

 Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 647
В ХЕИ направих всички необходими изледвания. Доколкото си спомням станаха готови за не повече от една седмица.

Общи условия

Активация на акаунт