Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,
моля ако някой има впечатления  за д-р Карагьозова да ги сподели.
Тя е частнопрактикуващ в МЦ Полимед - на Скобелев, а иначе доколкото знам  е от Майчин дом - Фа(е)тална медицина.
Цитирай

София

Здравей!
Днес цял ден се ровя дали я има в белия или черния списък с доктори...
Тя ме е израждала, а сега на мен ми е време да я посетя за профилактичен преглед. Като специалист знам, че е много добра, но не от личен опит, защото още не съм я посещавала(не мога да се наканя да ида на гинеколог от доста време). Мога да ти гарантирам, че е много свестен човек, макар че е малко пристрастено мнение, защото ми е роднина Blush
И все пак, от всичките ми приятелки, на които съм я препоръчвала са доволни...
Цитирай

София

аз вече ходих при нея Smile и на мен ми я препоръча една приятелка. И просто исках да видя дали и някои друг има впечатления от нея - защото трябва да продължа с моите изследвания и се чудя къде. Изглежда ми сериозен човек и има много добро отношение към пациентките Very Happy  и може би все пак пак ще отида при нея
Цитирай

София

Аз родих при нея , в смисъл при нейния екип/ защото не е само тя на раждането/ и съм много много доволна, а за акушерката Нина Пълова просто нямам думи - ЗЛАТЕН ЧОВЕК
Цитирай

София

аз също съм доволна много от нея-много слънчев и спокоен човек. няколко пъти вече съм лежала в майчин дом-10 ет при нея и съм много доволна от отношението
Цитирай
Понеже имах проблеми и трябваще да ме гледат на ехограф с доплер ефект.
Е минах през 4 гинеколози, и трябваше да търся връзки, защото никой не иска да ме гледа, въпреки че още от началото заявих че ще си плащам.
Та с връзки стигнах до нея и най-накрая ми направиха въпросната ехография. Не се оросяваше добре плацентата.
Направи ми много добро впечатление, само дето ми се видя прекалено скъпо раждането при нея.
Цитирай
Госте би ли се регистрирала за да си пишем бележки искам нещо да те попитам ако е възможно
благодаря ти предварително
Цитирай
Здравейте! Искам да ви кажа колко съм очарована от Д-р Карагьозова. Много слънчев и изключително внимателен лекар и много голям професионалист. Лежала съм при нея на 10 етаж в Майчин дом почти 9 месеца. Благодарение на нейните грижи и професионализъм имам мойто слънчице - Божидарка. Вече е на 4,5 г.
Благодаря ти Д- р Карагьозова от сърце!
Цитирай

София

Беше ми лекуващ лекар в МД, където изкарах цял месец, много внимателна и отзивчива беше през цялото време, но след изписването като отидох на контролен преглед не ме позна, не че съм очаквала, и трябваше  да я чакам с часове, да пише някакъв доклад, само за да ми даде телефоните си във "Фемина". Тръгнах си огорчена...
Цитирай

София

Направи ми много добро впечатление, само дето ми се видя прекалено скъпо раждането при нея.

А колко по-точно?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.