Намаляне на трета сливица със Зиртек

  • 1 532
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Дъщеря ми е на 2г.има уголемена трета сливица и понеже е малка не могат да я извадят.Цяло лято е със запушен нос и хърка.Изписаха й  "Zyrtec",който щял да намали големината на сливицата и така щяла да започне да диша нормално.Колко е така незнам.Ако някои знае нещо за тези капки или да ми даде някакъв съвет ще Ви бъда много благодарна. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 082
зиртека е антихистаминов/противоалергичен /препарат.не знам дали би помогнал във вашия случай-може би някой друг ще се включи..

# 2
  • София
  • Мнения: 1 546
Вероятно предполагат че уголемяването й се дължи на алергия. Зиртека (както писа nano ) са противоалергични капки. В случая ще спомогнат за овладяване на алергията. От там и намаляването на третата сливица. Така предполагам. newsm78

# 3
  • Мнения: 380
Ние  също пихме преди време Зиртек но полза нямаше. Само като се сетя колко се е мъчило нито можеше да се нахрани., нито можеше спокойно да спи ,вечно ми  боледуваше.Сега след  3г, когато му я извадиха  /с пълна анестезия /  толкова много се промени .И порасна и напълня, вече не ми боледува толкова често, почти не го чувам като спи, а преди имах чувството че  ще се задуши.  

# 4
  • Мнения: 468
При нас Ериус помогна за същото нещо, вероятно и Зиртека би повлиял подобно съсътояние...

# 5
  • Мнения: 1 858
Поради уголемена трета сливица (създаваща проблеми) и моя син пи Зиртек. Ефекта беше нулев накрая свършихме в болница  и идната седмица ще я вадим. Сина ми е на три. Познавам дете, на което сливицата е махната на 2 г.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И на нас ни предписаха Зиртек за подобно нещо. Макар че, в листовката пише, че се пие при алергии............
Знае ли някой как се приемат капките - преди или след ядене, могат ли да се смесят с течност? Ще съм благодарна, ако споделите.  Hug


pdet, дано  това лечение има ефект и при вас и при нас.  Praynig

# 7
  • Мнения: 2 013
Да, пият се с течност. Но не помагат особено. Ние извадихме сливицата, беше станала доста голяма. Факт е, че след това детето взе повечко да яде и се поналя.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Не знам дали знаете, но 3-тата сливица продължава да расте дори и като се извади. Аз лично не бих мъчила детето си с ненужни лекарства. Със сигуност знам, че д-р Емилова ги лекува за 5 дни, а ако е бебе може и за по-малко време без остатък.
   Имаше 1-но 4-5-годишно момченце, на което майката беше медицинско лице, за 5 дни го оправиха. Лекувала е и по-малки бебета, но на деца със сигурност лекува 3-та сливица.
    Ще те посъветвам, влез в сайта на Емилова, намери телефона на дежурния лекар и се консултирай с него по телефона /ПОНЕЖЕ Е БЕБЕ могат да те посъветват и друго, но със сигурност ще го излекуват/.  Simple Smile Успех и пиши какво е станало?!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 546
Зиртек се пие на гладно...по възможност сутрин един час преди ядене. Това ми го е казал фармацевт - тогава резултатът е най-добър. Ние ги пием без да ги разреждаме.

# 10
  • Мнения: 1 041
На малкия ми син за намаляне на 3-та сливица бяха предписали "Лимфомиозот".
Големият ми син пиеше Зиртек за алергичен ринит няколко месеца и доста понапълня от него.

# 11
  • Мнения: 4 473
Тези капки явно ги изписват на всички деца (със съмнения) за увеличена 3-та сливица. При моята дъщеря не повлияха така, както очаквах. В началото се забеляза подобрение, но когато поднових приемът им на следващата година, ефектът бе доста по-слабо изразен. Явно си е до организъм и конкретно състояние, защото близки споделят за децата си, че са изключително доволни от Зиртек.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз съм от недоволните...
Никакъв ефект, ама никакъв. Просто си отрових детето с 2 месечен прием. Мисля даже, че не е съвсем безобидно да се пият такива препарати толкоз време.
Оперирах сливицата на щерка си, когато тя бе на 3г.7м.
На 5г.3м. махнах и останалите 2, като 3-тата бе съвсем малко израстнала пак.

Общи условия

Активация на акаунт