Главоболие?!

  • 1 723
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 230
От бременността е. Но аз съм обратния случай. Откакто се помня имам мигрена, бременността ми мина без нито един пристъп Shocked, при леките главоболия пиех парацетамол, а откакто родих имах само 2 леки пристъпа за 3 месеца и половина, при това минават с аналгин  Praynig.

# 16
  • Мнения: 140
Кръвното ми е наред,не е от него.Това с водата е ако ти е паднало кръвното.А ако имаш високо кръвно може такива проблеми да ти навлече,че направо не знам.Ацефеин не мога да пия,както и аналгин.Това са лекарства,които не са положителни за плода.
Най-интересното е че повечето бременни ги боли главицата през пъровото тримесечие.За сега болката ми отмина,но съм си записала час при невролог.Благодаря на всички отговорили ми. Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
А как си с очите - много често болка в главата има, когато имаме проблем с очите.

# 18
  • Мнения: 140
Нося очила,но са ми с правилния диоптер.Не би трябвало да е от това,ама знае ли човек.

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз имам от време на време главоболие твърде неприятно,дори венците ме болят и нервят,но знам че така е заради бебо(хормоните).
                                      smile3518

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз имах такива главоболия и парацетамола не ми помагаше. Затова пиех ацефин и ми минаваше до 20 мин. Не са препоръчителни не значи че не може категорично да се пият хапчетата

# 21
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Аз също стардах от главоболие и не беше в първото тримесечие ,а по-късно. Мисля,че беше в 6-ти месец. 3 дни продължи,ама толкова силно,че все едно ме биеха с чукове по главата. С.лед това мина от самосебе си. Нищо не съм пила,защото ме беше страх за бебчо.

# 22
  • Мнения: 1 117
При мен главоболието / когато се появи / е различно и не винаги ми помага парацетамола.
Търпя - какво да се прави  Wink Но по препоръка на лекаря не вземам нищо освен парацетамол

# 23
  • Мнения: 1 104
Според мен това е мигрена и търпение му е майката.Ако болката е непоносима можеш да вземеш ацефаин, но не прекалявай.За да си спокойна питай и лекар. Моя приятелка имаше големи проблеми със зъбите като беше бременна и постоянно беше на течен аналгин- гинеколожката и зъболекарката се бяха видяли и бяха решили, че е по-добре да взема аналгин, а не да търпи ужасната болка.

# 24
  • Мнения: 1 584
И аз имах мигрена преди бремеността и се чудех как ще преживея 9м без ацефеин. За учудване имах 2-3 пъти главоболие, като само 1 път беше нетърпимо,но мина от 1 парацетамол. При мен се е получавало от преумора на очите - пробвай да почиваш на тъмно.

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Следи си редовно кръвното. Ако е по- високо от нормалното за теб, веднага се обърни към лекаря си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт