Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имам две карти за тези салони на стойност 70лв /едната/. Тъй като не мога да посетя точно тях, ги продавам за 60лв / едната/. Ако има желаещи мами- пишете . Адресите на салоните са: бул. " П.Евтимий" и " Цариградско шосе" . За подробно инфо тук- www.madlenbg.com
Цитирай

sofia

Не си писала какви услуги можеш да ползваш и колко посещения са включени в тази сума newsm78 Дай повече инфо
Цитирай

София

Каквито искаш услуги се ползват, в рамките на тези пари. Докато ги похарчиш  Wink.
Цитирай

Там, където има пудинг

Подозрителен съвпад на името на козм. студио с и-мейла ти  Wink, просто ми направи впечатлерние. Можеше да ги пуснеш на по-добра цена, пр. половината, пък да ползват услуги за цялата сума Wink
Цитирай

Бургас

Би ли казала какви са цените в този салон за отделните процедури, че да можем да се ориентираме за какво точно могат да се употребят тези 70 лв.?
Цитирай

София

Не мога да кажа какви са цените, правя услуга на приятелка.
MaDMamA, не мога да разбера каква е тази подозрителност? И най- вече за какво намекваш? Моят и-мейл е bifana@mail.bg, къде видя съвпадение с madlen? newsm78
Цитирай

Мен ми е интересно, познавам салоните. Още не си ги продала нали?
Цитирай

София

Добре де-като не знаем какви са цените-как искаш да проявил интерес към картите, ми е чудно?
То е все едно да си купя НЯКАКВА карта за градския транспорт, ама да не знам ни за колко линии, ни в каква посока. Просто давам парите и тръгвам.
П.С. Пиша този постинг не за да се заям, а защото Патриарха на мене лично ми е под носа точно...и би ме заинтересувало, ама информацията е нулева. Tired
П.С. Апропо, цените ги видях!!! ooooh! Whistling
Цитирай

София

в "Мадлен" са страхотни, ходя там от 2 години и съм много доволна. Козметичката е много добра, много внимателна и мила и никога не те претупва, а Марио /коафьор/ е истински виртуоз  Cool
Ако не си  продала картите, искам да взема едната...
Цитирай

София

Не, не съм ги продала.
Цитирай

София

Не знам цените, но заради това съм дала сайта на салоните и можеш да им се обадиш по телефона и да питаш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.