Бебешко одеяло от акрил?

  • 3 468
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 861
Какво мислите, подходящо ли е за януарско бебче да купя одеяло от акрил. Искам го най-вече за изписването. Изглежда много меко и дебело, но малко ме притеснява състава - акрил значи изкуствено нали  newsm78. Оглеждах се но никъде не видях дебело зимно памучно одеяло, все се тънички, а на нас ни трябва по- дебело май  Thinking. Какво мислите всъщност имам ли нужда от такова дебело одеяло, като бебчо не излиза много през студеното време, а после размера ще му омалее. Или да си купя памучно, пък било то и по-тънко, или от онези поларени пелени  Flutter.
Помагайте мами   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Ако говориш за онези испанските одеалца, които имат капси и стават и като чувалче аз съм ЗА. Като го купихме свекърва ми наду главата, че било изкуствено. Е и какво от това. Марти спа в него като чувалче поне 2 месеца. Изглежда на бебета в началото повече им харесва да са натясно. Сега като е студено и излезем и заспи в количката го завивам с него, мисля затова да го ползвам.
Освен това имаме по-голяма на "Бебето", сега погледнах пише 75% памук и 25% полиестър. Сега се завиваме с него или олекотената завивка.
Имам 2 чисто памучни одеала, но те на допир са студени и не съм ги ползвала.

# 2
  • София
  • Мнения: 123
С две ръце съм за "Бебето".Много са мекички и топли Peace

# 3
  • Мнения: 3 457
на каката бях купила едно полиестер с акрил маи-турско,много съм доволна,много топло и мекичко -сега завивам маялкия с него и си търся да купя още едно.Аако има и за големи -не отказвам Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 861
Значи тези са български, видях ги на Стройко в НДК. 100 % Акрил 80/110см с детски цветни картинки, доста дебели бяха по 15 лв. Имаше и по-голям размер по 20 лв., но не разбрах точно какъв. Само одеялце си е не става на порт бебе.  Naughty

# 5
  • Мнения: 6 039
ами за зимно бебе, това е най-подходящо
вълнено няма да намериш - вълната предизвиква алергии

памук или акрил

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
но малко ме притеснява състава - акрил значи изкуствено нали  newsm78.

Виж сега - колкото и странно да звучи не всичко изкуствено е лошо, както и не всичко естествено е добро. По отношение на одеалата също.

Бебешките одеала /виж етикета/ са хипоалергични.

# 7
  • Мнения: 6 164
Нали няма да го увиваш гол в одеялото, какво пречи? Няма да е в пряк допир с кожата!

# 8
  • Мнения: 4 970
Значи тези са български, видях ги на Стройко в НДК. 100 % Акрил 80/110см с детски цветни картинки, доста дебели бяха по 15 лв. Имаше и по-голям размер по 20 лв., но не разбрах точно какъв. Само одеялце си е не става на порт бебе.  Naughty
Къде се намира щанда им в Стройко Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 861
Ами беше май от входа на ляво на първия полу-етаж  Rolling Eyes, срещу стълбите, /не с ескалаторите/  Naughty. Съвсем малък щанд, продаваха и големи одеяла. Дано да не се бъркам, щото като ги видях не си направих много труда да запомня, но мисля днес, най късно утре да отскоча и да купя едно, та мога пак да пиша по подробно инфо.  Щото Стройко е до сряда. Дано съм ви била полезна.   bouquet

# 10
  • Мнения: 468
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2773
ей такова имаме - много съм доволна, ако толкова дебело одеало си намерила на тази цена /15 лв./ купувай, нашето е 48 лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 861
Така, купих си одеяло.  Peace. За мамите, които проявят интерес, одеялата не били български, а испански.   Simple Smile 90/110см - 15лв. , по-големият размер 110/140 - 20лв. Харесах за дъщеря ми с Барби за голямо единично легло 150/200 - 40лв, ама за нея от пролетното Стройко. Фирмата е дистрибутор и по принцип на предлага на дребно, само на изложението, затова и цените са доста добри. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт