Варненски благотворителни деяния ІV

  • 8 466
  • 336
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 748
Уранджевуту Simple Smile

# 316
  • Мнения: 6 039
абе не се занимавайте с това сърце.
То е само на мъжа ми. Joy

# 317
  • Мнения: 3 595
абе не се занимавайте с това сърце.
То е само на мъжа ми. Joy
hahaha
може да е негово, но на мен ми харесва  Joy

и двете са хубави, което изберете  Hug

# 318
  • Мнения: 311
Хайде сега да си поблъскаме главите над нещо друго - доизкусурявам документите за сдружението, та не сме решили какъв членски внос ще се събира. Няма как да запишем, че няма да събираме такъв, защото законът го изисква. Така, че аз се чудя или 1 лв. /чисто символично, колкото да изпълним изискването на закона/ или 5 лв. /символично + някой лев за работа/.
Има и други точки, по които трябва да помислим - Управителният съвет ще бъде съставен от трима души. В този съвет всеки ще има някаква функция. Ролите са разпределени там - председател, касиер и секретар...По принцип членовете на управителния съвет  се се избират на Общо събрание, но нека помислим предварително, та да са ни готови документите.

# 319
  • Мнения: 253
 Хайде да се съберем утре. Има много неща за обсъждане.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 4 818
През деня или вечерта, покрай дамското ни парти? Как ви е удобно?
Сигурно сабахлян, къмто 10 30? В дъжделивото време къде може се съберем? Сложен казус, где ще ходя с този бебе Май.. Измислете, аз ще дода за съучастничество.

5лв звучи като 5лв.  Money Наистина главното действащо лицо ще има нужда от тези средства, нямам нищо против сумата. Може и да я намалим, ще обсъдим тези работи значи...

Може ли някой да донесе, Малена, ако обичаш, мола ти се, принтирано лого, да го видим наживо какво ще каже?  Wink

Имам още една молба! Embarassed Събрал съм два тона (поне 4-5-6 торби) дрешки за майки и бебета, паяк и не помня какво още за Звеното. Щото най.близо ми се види,в Аспарухово и искам да ги занеса там. Моля за някой дама с МПС, да ми помогне с транспортирането.  Embarassed Спишете ми ЛС по тоз проблем, че все чакам сам да отивам, а нищо не свършвам. Пък половината гардероб пълен!  А Ананасов си взе колата и отпраши в гората.  ooooh!

# 321
  • Мнения: 253
Само да не е покрай дамското парти  Mr. Green

# 322
  • Мнения: 180
Аз няма да мога да дойда днес, понеделник, но следя темата да видя какво сте решили. 5лв. как ще се плащат- еднократно, месечно, годишно?

Ама какво дамско парти?!?!? АЗ пак съм неразбрала?  #Crazy

# 323
  • Мнения: 748
Почти всяка сряда има събиране... вечерно начело с Краставичната Небесница Simple Smile

# 324
  • Мнения: 253
Днес и аз няма да мога, в сряда предполагам - също. Ако искате да се съберем утре или в четвъртък, но мисля, че ако искаме да организираме нещо като базар, нямаме време. Гери също няма много време, защото скоро ще си има бебче.

# 325
  • Мнения: 180
Почти всяка сряда има събиране... вечерно начело с Краставичната Небесница Simple Smile

Ахааааа... Ами кажете кога ще е събирането, па ше видим  Peace

# 326
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ти таквоз жизненоважно събитие да стървеш!!! Мен ми хареса, ще са пристрастя да знайти!!!  hahaha

# 327
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Имам още една молба! Embarassed Събрал съм два тона (поне 4-5-6 торби) дрешки за майки и бебета, паяк и не помня какво още за Звеното. Щото най.близо ми се види,в Аспарухово и искам да ги занеса там. Моля за някой дама с МПС, да ми помогне с транспортирането.  Embarassed Спишете ми ЛС по тоз проблем, че все чакам сам да отивам, а нищо не свършвам. Пък половината гардероб пълен!  А Ананасов си взе колата и отпраши в гората.  ooooh!
И аз имам една торба с дрешки и една с обувчици. Да не ме забравите като ще ги носите в звеното. Мога да ги донеса в мадам Небесна, ама като се разберете за деня, че да не и се пречкат от сега.

# 328
  • Мнения: 180
Ти таквоз жизненоважно събитие да стървеш!!! Мен ми хареса, ще са пристрастя да знайти!!!  hahaha

Няма да се повтори  Joy

# 329
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обикновено в Сряда вечер, къмто 19 30 ч в някой кръчма се събираме и обсъждаме форуНът и нашето битие в него. Заповядайте!
Предложете утре час и място за дневна среща по благотворни въпроси?

Общи условия

Активация на акаунт