Химически пилинг - ще споделя резултати след време

  • 1 709
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Момичета, днес си направих първата процедура на химически пилинг, при лекар-дерматолог, разбира се. Останалите три процедури - през месец. Напомнете ми да ви споделя резултатите. Също така съм се засилила за мезотерапия, също четири процедури - през месец. Лицето ми има голяма нужда от това... Tired

И тъй като от вас толкова неща съм научила, реших, че ще ви е от полза, поне за тези, които се интересуват и имат нужда... Hug

# 1
  • Мнения: 661
И как е?Как се чувстваш?Боли ли?Има ли ефект от първата процедура?А цената каква е?Моля разкажи повече, понеже и на мен ми предстои такова нещо и доста се интересувам от темата.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 814
Разкажи повече за самата процедура  Grinning

# 3
  • Мнения: 206
Чувствам се много добре!  Hug

Болка - няма такъв филм. Леко щипене, но това е в границите на нормалното. Всичко зависи от лекаря. Моята лекарка е специалист, прави програмата не съобразно печалбите, а в интерес на пациента си. Цените са много добри. Има един парадокс - в студията за красота цените са в пъти по-високи, а основание няма. Не мисля, че лекар-дерматолог би се сравнил с квалификацията им, но това е пак относително. Уважавам безкрайно добрите козметички, които имат сериозни медицински познания. И все пак...
В цифри изразено - една процедура ми е 30 лева. Сравни и ще видиш дали е добре.
Има и два крема, които се слагат. Сутрин - фотозащита, с фактор 100. Както ми обясни лекарката, мажеш се сутрин, още преди да си се показала на прозореца... Mr. Green
Вечер - специален крем за избелване, част от процедурата. И двата продукта общо струват 16 лева. Ще стигнат за около месец и половина - два предполагам.
Общо ще направя четири процедури, веднъж месечно. Според дерматоложката това е оптималния вариант, с максимални резултати. Кожата се щади, и успява да се възстанови прекрасно. И не ставаш на парцали от лющене, и то безсмислено. Тоест 120 лева, разсрочени за четири месеца. Говоря специално за пилинга. Нима е скъпо?
За мезотерапията специално ще разкажа, като направя процедурата. Ако се интересува някой, разбира се. Ще се радвам, ако помогна на някой... Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 649
И аз съм решила този сезон да си направя пилинг - дори пуснах тема до мамите от Бургас, които да ми препоръчат лекар. Не мога да се престраша при козметик. Ти къде ходиш на процедури?

# 5
  • Мнения: 206
И аз съм решила този сезон да си направя пилинг - дори пуснах тема до мамите от Бургас, които да ми препоръчат лекар. Не мога да се престраша при козметик. Ти къде ходиш на процедури?

В Пловдив. Иначе щях да се отзова на темата, която си пуснала.  Hug

# 6
  • Мнения: 4 076
Има и два крема, които се слагат. Сутрин - фотозащита, с фактор 100. Както ми обясни лекарката, мажеш се сутрин, още преди да си се показала на прозореца... Mr. Green
Вечер - специален крем за избелване, част от процедурата. И двата продукта общо струват 16 лева. Ще стигнат за около месец и половина - два предполагам.
dare ,би ли писала,моля,кои са тези два крема?Благодаря предварително и успех с процедурите!

# 7
  • Мнения: 579
....... 120 лева, разсрочени за четири месеца. Говоря специално за пилинга. Нима е скъпо? .....

Не,не е скъпо найстина.

Успех и дано резултата е такъв какъвто очакваш. Hug

# 8
  • Мнения: 206
Има и два крема, които се слагат. Сутрин - фотозащита, с фактор 100. Както ми обясни лекарката, мажеш се сутрин, още преди да си се показала на прозореца... Mr. Green
Вечер - специален крем за избелване, част от процедурата. И двата продукта общо струват 16 лева. Ще стигнат за около месец и половина - два предполагам.
dare ,би ли писала,моля,кои са тези два крема?Благодаря предварително и успех с процедурите!

Ето исканата информация:

Кремчето с фотозащита се казва Daylong 25 Ultra. Доколкото прочетох, а и дерматоложката ми каза, швейцарско е, но не съм го взимала от аптеката – макар вероятно да го има, а директно лекарката ми го даде. Маже се всяка сутрин, задължително! Лицето леко лъщи, но нищо неприятно. Като се сложи фон дьо тен или пудра, няма проблем. Цена – 10 лева.

Другото кремче, което се маже вечер, е Mimabel. Затруднена съм да го опиша, защото му се махнаха данните, когато го разопаковах. Мисля, че е българско, обаче, защото отдолу пише сайта на производителя – www.biotrade_bg.com   Цена в аптеките – 6,50 лв.

Това е. Надявам се да съм ти била полезна... Hug

# 9
  • Мнения: 206
....... 120 лева, разсрочени за четири месеца. Говоря специално за пилинга. Нима е скъпо? .....

Не,не е скъпо найстина.

Успех и дано резултата е такъв какъвто очакваш. Hug

Благодаря ти! Дано... Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 4 076
Благодаря,dare.Кремчето е Мелабел,аз съм го ползвала.А фотозащитния го чувам за първи път,но ще проверя в аптеките,защото и аз не излизам без такъв-в момента ползвам Avene 50+

# 11
  • Мнения: 3 456
dare, a  как усещаш кожата си след първата процедура. По-галадка, по-свежа-има ли зачервяване?

# 12
  • Мнения: 649
Аз все още се колебая - варианта, който ми предложи лекарката е също с 4 процедури, но през 8 дни и всяка процедура е 60 лв. Отделно се ползва хидратант. Кожата през това време се излющва доста - видях момичето, което работи в кабинета и

# 13
  • Мнения: 206
И лекарите са както всички останали специалисти, ако не и повече от другите - всеки залага на собствена система. И аз знаех именно за това ударно излющване, но моята лекарка отказва да го прави. Както обясних вече, според нея ефектът е един и същ в крайна сметка, само където при интерзивната терапия просто си като баница, и кожата става невероятно чувствителна на всякакви въздействия.
Не знам кое е по-добро, защото не разбирам, но така или иначе съм започнала варианта, щадящ кожата. А ти, като се абстрахираме от цената, можеш да предпочетеш което искаш... Упех! Hug

Лорка, не ти отговорих по-рано на въпроса, защото направих една алергия - кремчето за избелване се оказа развалено, представяш ли си?!  Sick, и нямаше да ми е точен отговора. Все още съм леко подпухнала, но всъщност кожата започна да се избелва, тоест да дърпат петната, веднага след първата процедура. Леко е опъната, преди малко, като се мазах с фотозащитата, лекичко щипеше, но няма лющене или от сорта. Лекарката ме предупреди, че ще се формират корички във времето, но ще са сравнително малки и ще се лющят постепенно.
Ще видим ефекта, пълния, след 4 месеца.

# 14
  • Мнения: 6 607
С интерес ще следя резултатите.Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт