Коледни премии

  • 2 514
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569

Малко е рано, но все пак да попитам. Вземате ли коледни премии и набелязали ли сте вече

какво ще си купите. Нещо лично за вас ли ще бъде или в полза на цялото семейство. Давайте

предложения и нека после да видим кой реално ще направи покупката  и дали тя ще бъде тази,

която е отбелязана тук.

# 1
  • Мнения: 2 000
Тц, не получавам премии.

# 2
  • Мнения: 3 537
Аз не работя,но мъжът ми взима.Не сме обаче мислили,какво ще си купим. newsm78

# 3
  • Мнения: 992
аз получавам, но още не съм мислила кво ще купим с парите, има доста време още до тогава

# 4
  • Мнения: 5 370
Мъжото взема добри премийки, но не желая да ги харчим. Те се скатават за една друга кауза....след време.
Иначе той вече подаръка предсрочно си го е избрал. Twisted Evil И закупил даже. bowuu

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Досега винаги сме получавали, но никога не си правя планове за тях и им се радвам страшно много като на голяма изненада. После почвам Коледата  Mr. Green и полудявам за подаръци по магазините (обикновено заделям половината за дългосрочни и по-сериозни проекти, обаче  bowuu)

# 6
Коледна премия newsm78 какво е то и има ли почва у нас  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 965
Тази година се надявам да получим и двамата, но не знам за какво ще ги изхарчим (май и двамата сме се спрели на вариант - екскурзия в чужбина). Но, не искам да правя планове, защото обикновено още в началото на декември ме хваща предколедната треска и ми прави страхотно удоволствие да купувам подаръци, та парите свършват още преди празниците.
Миналата година получи само той, но доста повече от очакваното. Изхарчихме ги - всичките. Купихме подаръци на всички, много неща на децата, "облякохме се" и преядохме и препихме по празниците  Wink.
 

# 8
  • Мнения: 91
Мдаа, вземам коледни премии, но спрях да правя планове как да ги похарча, защото досега не съм успяла да ги изхарча по предназначение.

# 9
  • Мнения: 5 647
Рано ми е още да мисля как ще ги похарча.

# 10
  • Мнения: 98
Макар и рано,аз вече съм я наместила коледната премия...Ще отидем цялото семейство на планина!Живот и здраве,зимната ваканция! smile3521

# 11
  • Мнения: 634
Получавам-все ще я наместя,но къде ще реша на момента

# 12
  • Мнения: 3 861
получаваме, ноооо....винаги се намира някоя дупка за попълване Confused

# 13
  • Мнения: 1 403
И аз не мисля за какво ще иде на мъж ми премията, защото винаги отива другаде Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 1 233
Миналата година бях на работа /сега съм в майчинство/, но не ни раздадоха коледни премии. Тая година освен тия 160 лв майчинство друго не очаквам... Cry

Общи условия

Активация на акаунт