Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Сухо влагалище - как се справяте с такъв проблем?
Цитирай

DE

Мокриме го Hug
Цитирай

софия

Gleigelen пробвали ли сте? Или контрацептивни гелове- две в едно
Цитирай

Не нищо не сме ползвали, защото проблема е съвсем от скоро, даже не го считахме за проблем, но понеже се повтори вече 3-4 пъти и решихме, че не е случайност .
Цитирай

в крайния квартал

Може да се дължи на хормонален проблем или на моментно състояние - стрес, депресия, нервно напрежение.
Доколкото знам има гелове и лубриканти.
Но лично аз бих отишла на един преглед.
Цитирай

Може да се дължи на хормонален проблем или на моментно състояние - стрес, депресия, нервно напрежение.
И аз мисля така Peace
Цитирай

Абсурдистан

И аз мисля, че най-вероятно се дължи или на стрес и нервно напрежение или на хормонален дисбаланс /между другото двете са взаимосвързани/. Отиди на лекар. А до тогава може да използваш и детско олио Джонсън, ако не ползвате презерватив разбира се.
Цитирай

Бургас

А някой знае ли нещо за обратния случай?
Цитирай

Знам, че това е решението, но хич не ги обичам тези прегледи след като при такъв преглед ми поставиха диагноза миома на матката, а се оказа съвсем друго нещо /емоционалния и психически срив който изживях тогава сега ми действа като спирачка за такива прегледи/ затова се опитвам да го избегна.
Цитирай

Остров Приятелство

Gleigelen пробвали ли сте?
PeaceМного помага Embarassed
Цитирай

бургас

Аз използвам лубриканти на водна основа, напълно безобидни . Винаги си имам резерва , че това ежедневно напрежение и стреса е нормално да ни повлияят така
Цитирай

софия

newsm10
Цитирай

София

Преглед при лекар + Глайтгелен  Cool
Цитирай

Аз използвам лубриканти на водна основа, напълно безобидни . Винаги си имам резерва , че това ежедневно напрежение и стреса е нормално да ни повлияят така
  Embarassed Извинявам се за невежеството си, но би ли ми обясниля какво е това "лубриканти на водна основа".
Цитирай

софия

Embarassed Извинявам се за невежеството си, но би ли ми обясниля какво е това "лубриканти на водна основа".

ми такива, които стават да се комбинират с презерватив- не вазелинови
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора