Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Политиката както всяка игра си има ясни, вековни правила. Тук не говорим само за 'Принцът' на Ники Макивели - Медичите са го толерирали, но накрая и те са гризнали дръвцето ако се сещате за какви уроци на историята става дума. Сексът е началото. Сексът печели. Без секс няма шампиони. Роналдо прави секс преди всеки мач все пак.

На тези избори имаме двама кандидати - Георги Първанов и Волен Сидеров. Първанов на хартия автоматично води с 3:0 още от самото начало - казва се Георги, висок е, от БСП е. Какво повече искате от един мъж?! Може би кола. Возят го на Бенц или биймър все пак. Да, но Волен показа, че има акъл. Сидеров каза, че е патриот. Това го върна в мача. Това го направи секси за точния женски електорат, харесаха го и педалите. Това са нови 20% от населението.

Колко майки тук биха си признали, че харесват Волен като мъж?

Цитирай

До хладилника, който обичам

Сексът минава през главния мозък (при мен поне Mr. Green). Поради което ми е безкрайно трудно да харесам някой само защото се казвал Георги или щото се е нарекъл патриот.

Иначе властта (под каквато и да е форма) винаги е имала еротично-притегателна сила като цяло, но не мисля, че действа чаааак пък толкова първосигнално.
Цитирай

Волен, ако беше по- добре сложен, 10- тина години по- млад, толерантен и мил човек, би ми харесал........т.е.- аз не го харесвам....не и в този му вариант
Цитирай

Аз си признавам, че Волен ми харесва  Blush
Е, малко луд, ама какво от това  Crazy
Ако беше по-млад и нормален...мммм  Blush
Цитирай

Кори Селести

Симпатяга е:)
Ако президенстките избори бяха конкурс за красота - щеше да спечели със сигурност.
Говори добре, има честни сини очи, но като се сетя колко е луд бягам бързо в обратна на неговата посока:)
Цитирай

При хората, които обичам

Малко нисък и доста луд за моя вкус. Не, благодаря.
Цитирай

Една идея по-добре от Беронов е Mr. Green
Цитирай

София

Нисък е, докарва фанатични пламъчета в очите си понякога...
Цитирай

През девет форума в десети

Жоре, ти да не му завиждаш?  Mr. Green
Цитирай

в крайния квартал

Що бе става!
Не е лош. Само малко по-висок да беше.
Ама на мен са ми слабост прошарените коси на младолики лица, така че мнението ми е пристрастно.  Smile
Цитирай

в ябълковата градина

Не ми харесват ниски мъже.
Цитирай

София

Аз първо като мъж го харесах, ама после се разочаровах - прекалено фанатичен ми идва  Thinking
Цитирай

Варна

Където има мъже - има желание за секс. За всеки влак си има пътници. За Воленовия не съм от тях. Точно тази власт не ме привлича сексуално.
Цитирай

Харесва ми гласът му-особено, както вчера на пресконференцията говореше спокойно и сдържано HugИначе Първанката си е моя фаворит Laughing
Цитирай

Варна

Като мъж Волен изобщо не ми допада. С тези изкривени вежди има прекалено строг поглед Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора