Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

русе

Здравейте мами,
искам да попитам кога ви доиде цикъла след като спряхте да кърмите?Аз кърмих до 3 месец,Даниела е po4ti на 6 мецеца а няма никой.Правих се 2 теста-отрицателни слава богу.Има ли други слу4аи като моя или е време да потърся лекарски съвет.Аз намерих инфо но все за кърмещи мами.
« Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 08:29 от insate »
Цитирай

пред компютъра

Най добре се консултирай с лекар!
Цитирай

След като спрях да кърмя ми дойде на 33 ден.
Хубаво е да се консултираш с гинеколог Peace
Цитирай

Аз кърмих и ми идваше ,но през месец и след като спрях на цяло да кърмя ми дойде на следващия месец. Smile
Цитирай

London, Sofia

Кърмих и ми дойде на 2-я месец Peace
Цитирай

Кърмих и ми дойде на 2-я месец Peace
и при мен така  Crazy
Цитирай

Все още кърмех.Точно 3 месеца след като родих.
Цитирай

Толбухин

Кърмех 6 месеца,но ми дойде още на 2 месец.
Цитирай

Маями, Флорида

Споко и при мен положението беше точно както ти си го описала #Crazy #Crazy - ходих на доктор и той ми каза, че на някой майки по-бавно им се синхронизирали хормоните. Praynig Точно на навършването на бебата на 6 месеца ми дойде, а не я кърмя от 3-тия. Изчакай още малко - нека да навърши 6м.
Цитирай

бургас

На мене лекарката ми беше казала че ще ми дойде до 3-тия месец. Но консултирай се с лекар newsm10
Цитирай

Аз кърмих два месеца и половина и ми дойде точно две седмици длед като спрях да кърмя, три месеца след като родих. Кансултирай се с лекар, но предполагам че всичко е от хормоните
Цитирай

София

Доктора ми каза, че до 6ти може да не дойде, дойде ми точно на 3тия за съжаление #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София

Аз срещах по форумите случаи на майки, при които им е дошло чак в деветия месец след раждането. Така че спокойно. Абе как го правите тоя номер, на мен ми дойде точно 40 дена след секциото, а аз си мислех, че няколко месеца ще пропусна. Нанайци. А си кърмих чинно 4 месеца и половина...
Цитирай

София

Няма страшно ще ти дойде. Аз кърмих допреди два месеца - дойде ми веднъж докато кърмех, после ми пропусна един месец, сега пак ми закъснява с около седмица... Ходих на лекар и ми каза, че може да мине и година докато ми се нормализират хормоните след раждането.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.