? за месе4ния цикъл

  • 617
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63

Здравейте мами,
искам да попитам кога ви доиде цикъла след като спряхте да кърмите?Аз кърмих до 3 месец,Даниела е po4ti на 6 мецеца а няма никой.Правих се 2 теста-отрицателни слава богу.Има ли други слу4аи като моя или е време да потърся лекарски съвет.Аз намерих инфо но все за кърмещи мами.

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 08:29 от insate

# 1
  • Мнения: 3 042
Най добре се консултирай с лекар!

# 2
  • Мнения: 5 391
След като спрях да кърмя ми дойде на 33 ден.
Хубаво е да се консултираш с гинеколог Peace

# 3
  • Мнения: 6 461
Аз кърмих и ми идваше ,но през месец и след като спрях на цяло да кърмя ми дойде на следващия месец. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 917
Кърмих и ми дойде на 2-я месец Peace

# 5
  • Мнения: 7 803
Кърмих и ми дойде на 2-я месец Peace
и при мен така  Crazy

# 6
  • Мнения: 8 505
Все още кърмех.Точно 3 месеца след като родих.

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Кърмех 6 месеца,но ми дойде още на 2 месец.

# 8
  • Мнения: 57
Споко и при мен положението беше точно както ти си го описала #Crazy #Crazy - ходих на доктор и той ми каза, че на някой майки по-бавно им се синхронизирали хормоните. Praynig Точно на навършването на бебата на 6 месеца ми дойде, а не я кърмя от 3-тия. Изчакай още малко - нека да навърши 6м.

# 9
  • Мнения: 245
На мене лекарката ми беше казала че ще ми дойде до 3-тия месец. Но консултирай се с лекар newsm10

# 10
  • Мнения: 33
Аз кърмих два месеца и половина и ми дойде точно две седмици длед като спрях да кърмя, три месеца след като родих. Кансултирай се с лекар, но предполагам че всичко е от хормоните

# 11
  • София
  • Мнения: 1 230
Доктора ми каза, че до 6ти може да не дойде, дойде ми точно на 3тия за съжаление #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 12
  • Мнения: 2 197
Аз срещах по форумите случаи на майки, при които им е дошло чак в деветия месец след раждането. Така че спокойно. Абе как го правите тоя номер, на мен ми дойде точно 40 дена след секциото, а аз си мислех, че няколко месеца ще пропусна. Нанайци. А си кърмих чинно 4 месеца и половина...

# 13
  • София
  • Мнения: 508
Няма страшно ще ти дойде. Аз кърмих допреди два месеца - дойде ми веднъж докато кърмех, после ми пропусна един месец, сега пак ми закъснява с около седмица... Ходих на лекар и ми каза, че може да мине и година докато ми се нормализират хормоните след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт