Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора

София

Гледах онази реклама  за кредитите за нов бизнес и си мисля как хората се решават да си сменят попрището на 35-45 години. Сменят областта в която работят, града, държавата...
Аз си харесвам работата и си мисля, че дори да  имам пари и възможности не бих започнала нещо ново. От друга страна това сигурно е страшно зареждащо и събуждащо мероприятие...
Та въпроса ми е: бихте ли сложили точка на досегашният си живот и да се пробвате в нова насока? Не  става дума да сте в безизходица, или да не си харесвате работата. По скоро питам, имате ли си някаква мечта, на която при определени условия (финансова сигурност,  достатъчно време), да се посветите?
Цитирай

аз бих си отворила книжарничка.........
Цитирай

Sf

Хотел Smile С 2 липи отпред Smile
Цитирай

Варна

Списание ми се издава, даже съм си набелязала някои членове на екипа  Very Happy
Цитирай

София

Имам да  Hug Искам да отворя ресторант и сладкарница специално за семейства с дечица. От опит знам колко е трудно с малко дете да отидеш някъде за 2-3 часа да разпуснеш, а да не говорим ако нямаш баби на разположение. Виждам го в мечтите си и толкова искам да се осъществи. Задължително ще има огромна стая за забавления с аниматори + външна детска площадка. Тези неща определено липсват в момента на доста места, а на други са твърде недостатъчни.
Така като гледам форума ще имам доста добра клиентела  Embarassed Hug
Цитирай

jullianna ме подсети, че по едно време исках да отварям дтска кухня, но с меню, съобразено с всички изисквания на здравословната кухня......като ресторант........снабдена с детски столчета за хранене до всяка маса........предлагаща само фрешове , пюрета и супи от био - продукти......
Цитирай

Ямбол

Частно училище с мои изисквания и с нормални такси, профил математика, но това е само мечта.
Цитирай

София

Имаме земи на Априлци - около 7 дка . Представям си , че ще продам част от тях , а на останалата земя ще построя хотелче , с басейн , с хубав ресторант , с понита по зелената трева ... мечти , мечти  Wink
Но това след 40 годишна възраст  Laughing

Цитирай

Бирен бар, с десетки видове бира и готина музика или чаена къща. Малка филмова къщичка, като една човешка длан дето се вика, ама това след като спечеля шестицата. Обаче първо трябва да пусна фиш.
Цитирай

при Arctic Monkeys

бих отворила заведение, в което да звучи любимата ми музика. ама като се има впредвид вихрещата се чалга, май ще фалирам ooooh!
« Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 12:05 от Reza »
Цитирай

на кого му пука

Много мечти имам.Даже са по скоро блянове.
Покрай малкия много голямо желание имам за кафенце с хубава оградка и голям детски кът. piasyk
В нашия град няма удобно място където да седнеш с проходило дете без да те е страх че няма да излезе на пътя.

Идейката за хотелче също не е лоша но аз по-скоро я виждам като малък семеен хотел на 3-4 етажа разположен в сенчеста горичка на 100-200 м от плажа.  grinning039

ммм мечти...
Цитирай

Варна

...ресторантче заедно с тате Very Happy. Той ще майстори месата, а аз салатите и чуждестранната кухня Smile.
Цитирай

Хапка, ще поканиш ли в бирения бар  Mr. Green

На мен ми се заминава за Смолян - шеф да бъда там Smile
Ама.. сложно, не зависи от мен, и поне 5 години як гърч в предприятието, преди да бера плодовете.. Бих ги вложила в малка къщичка ... еех, мечти!
Цитирай

Чесън, разбира се! А след това ще варим сладко от вишни в двора на къщичката ти Cool и ще си бърборим до 2!
Цитирай

Сладко от вишни! Тревожех се, че не се долавя японската визия на къщето, благодарско за оценената идея Laughing .  Начи - в софето да бъде строено, нали??

Днес ми е ден за спам, май-май  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора