бебчовци очаквани през Септември 2005

  • 2 837
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Здравейте,

Има ли и други момичета като мен разбрали че ще стават майки през Септември?

# 1
  • Мнения: 4 212
Ей, супер, ве4е имаме и септемврий4ета.Grinning
Честито на новите мами и лека бременност.
Аз ли4но знам 3 май4ета за септември, но за сега няма да ги издам, те сами ще се вклю4ат. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 269
здравеите и от мен и 4естито.терминьт ми е за 2 септември.много се радваме с таткото но аз сьм малко притеснена 4е бебката ми е още много малка 10 месеца но живот и здраве ще се справим някакси.
лека бременост на вси4ки

# 3
  • Мнения: X
ЕЕЕЕЕХ, миналата година по това време и аз тъкмо бях забременяла, а на 16.09 се роди Ния.  Стискам палци на всички, лека бременност и прохладно лято ви желая. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 498
Момичета поздравявам ви зза новата темичка-миналата година през месец септември разбрах, че съм бременна....

# 5
  • Мнения: 1 680
Има има мамета за септември, чакай само да видят темичката.
Честито Мането и на всички септемврийки.
Леко бременеене.

П.П. И Жорето е септемврийче ама 2002г.

# 6
  • Мнения: 2 556
Хайде, аз ще надничам и тук, защото моят термин е 31 Август - съвсем на границата със септември, така че и във двата форума ще ми е интересно:)

Поздрави на всички, Тес

# 7
  • Мнения: 651
охххх,много хубаво!!!! Ще видиш какви вълнуващо събития те очакват. като чета сега и ме обзема една такава носталгия... Simple Smile като си помисля че миналат година по това време все още бях на етап "подозрения",а разбрах на 16-ти Януари...А сега Вики вече има зъбче! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue
 Желая ти лека бременност,на тебе и на всички бъдещи майчета. Ти си щастливка! Grinning  Grinning

# 8
  • Мнения: 6 472
Ами айде и аз да се включа:)))) След 5 положителни теста (и още два със съмнителен резултат) и един преглед с ултра звук мога категорично да кажа, че съм бременна Grinning Водят ме 4,2 г.с, но май сме го спретнали по- късничко. Мното си го искахме това бебе и стана от раз, но сега ме тресе едно такова шубе че повече няма на къде Shocked  Направо някой трябва да ми забрани достъпа до интернет и четенето на глупости!!!!! Даже още не смея да си сложа лентичка отдолу. На 19 или на 21 ще ходя пак на доктор да видят дали всичко е наред и тогава може би ще се поуспокоя:)

# 9
  • Мнения: 1 805
Уау, вече има септемврийки  #Milti
Страхотно и честито на всички бъдещи мамчета  Grinning
Леко бременеене и се пазете  Grinning

# 10
  • Мнения: 6 472
Цитат на: Gigi
Леко бременеене и се пазете  Grinning


Свърши вече Sad В деня, в който разбрах че съм бременна бях с 37.6, болеше ме гърлото и имах треска Confused Не пих нищо, но все пак........ Дано всичко да е наред Praynig

# 11
  • Мнения: 1 805
luluto, мисли положително и всичко ще е наред  Grinning
Стискам ти палци  Grinning

# 12
  • Мнения: 98
Ехее,вече има и септемврийки Stuck Out Tongue Честито на "чисто новите"мамчета,добре дошли и леко бременеене! preggo

# 13
  • Мнения: 280
Luluto,

И аз съм също като тебе! Много го искаме това бебче и от раз забременях, но лятото преживях спонтанен аборт и сега се побърквам от шубе! Shocked !
Аз също прекаврам 99% от времето когато сам будна пред Интернет и с книги да чета по темата и въпреки всички страхове се опитвам да мисля само полужително!

Сложих лентичката, защото нямам търпение да мине 12 г.с. и всеки ден броя дните и часовете дотогава.

Късмет на всички бременни момичета тук и дано тази година да ни донесе прекрасни здрави бебчета на всички. Grinning

# 14
  • Мнения: 6 472
Ох поне сега щи си  шубелисваме заедно Laughing  Предполагам, че скоро ще се появят и други, които са прихванали през последния месец на годината Grinning

Общи условия

Активация на акаунт