къде в софия да родя?

  • 4 317
  • 94
  •   1
Отговори
Това ще ми е първо дете и съм доста объркана къде да го родя. Ходя на консултации в частната болница на Мазнейкова - Св.София, но освен да са любезни друго не правят. А и болницата е сравнително нова и не знам какъв опит имат. Мисля да раждам другаде, но къде? мога ли сама да избера или те ще ме насочат пак при тях?

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 23:55 от Reza

# 1
  • Мнения: 231
има доста писано по тази тема, погледни в бял и черен списък на болниците. Аз лично ще раждам в Шейново и там ходя на консултации и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 592
Аз първоначално бях решила да раждам в болницата на Мазнейкова(т.к.и първото си дете родих при нея),но впоследствие като се замислих и реших ,че в частна клиника няма да се чувствам спокойна.Незнам защо и първия път първо проучвах частните клиники и все пак отидох в МД,защото според мен макър и мизерни държавните АГ са на по добро професионално ниво,ако щеш и откъм апаратура.Този път съм се насочила към СВ.София ( Тина Киркова )

# 3
  • Мнения: 431
Аз раждах в Св. София - (Тина Киркова) и съм много доволна - нямам забележки. И  ако дойде време за второ пак там ще родя. Naughty

# 4
  • Мнения: 8 917
Ако щях да раждам тук бих избрала Св.София Peace

# 5
  • Мнения: 3 092
Аз лично раждах в Шейново .Тук има бял и черен списък наистина.Огледай го и си прецени.
Пожелавам ти леко раждане където и да родиш.Късмет и всичко да ви е наред -това е най-важното Praynig Peace Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз раждах в Св. София - (Тина Киркова) и съм много доволна - нямам забележки. И  ако дойде време за второ пак там ще родя. Naughty


newsm10

# 7
  • Мнения: 432
При Мазнейкова май водещо е коло пари ще ти вземат  Close Close Не знам дали си проверила, но цените са прекалено солени (дори за обикновено раждане, да не говорим за секцио). А най-важното е, че за нея не се чуват добри неща изобщо  Naughty Naughty (от проверени източници). А иначе независимо коя болница ще предпочетеш, защо да чакаш края на бременността като можеш още сега да се преместиш и да започнат да те наблюдават там, където ще родиш? Както Шейново, така и Тина Киркова имат прилични условия и най-важното - добри специалисти с много богат опит  Peace Peace

# 8
  • Мнения: 656
Аз раждах в Св. София - (Тина Киркова) и съм много доволна - нямам забележки.
newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Мнения: 1 455
И двата пъти раждах в Шейново и съм много доволна.От всичко прочетено бих избрала Шейново или Св. София.

# 10
  • Мнения: 2 897
Аз раждах в Св. София - (Тина Киркова) и съм много доволна - нямам забележки. И  ако дойде време за второ пак там ще родя. Naughty

Аз също Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 12 548
Аз пък родих в Окръжна болница-София и съм много доволна. Няма го конвейра от родилки в Шейново и Св. София и ти се обръща по-голямо внимание. А и в момента правят ремонт на родилното. Все пак където и да отидеш ти пожелавам едно здраво и хубаво бебче!  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 621
Света София Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 814
Шейново  Peace  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 861
Първия път раждах в Тина Киркова, и за сега пак на там съм се насочила.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт