Отговори
  • Мнения: 5 370
Понеже всичката Мара втасала, понеже имаме иначе пИрфектни закони и понеже изпълнението им е на ИврУпейско ниво-то вижте докъде стигнаха родните магистрати.
Ама прочетете внимателно, моля ви се, само какви санкции готвят ooooh! ooooh!
Понеже разкриха убийците на момичетата в Пазарджик, понеже убийците на професора и те са в затвора, понеже наказаха виновните за Индиго и за децата , загинали в Лим, та се чудят вече за коя си работа да се захванат.
Господи, ела си прибери вересиите......... ooooh! ooooh! ooooh!

http://capital.bg/show.php?storyid=288537

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 20:29 от WHoCAres!

# 1
  • Мнения: 3 861
...Господи, ела си прибери вересиите......... ooooh! ooooh! ooooh!

http://capital.bg/show.php?storyid=288537
за съжаление няма да си ги прибере... ooooh!

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 20:33 от Lilly

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Луда работа.........поне 3 млн. души ще трябва да лежат по затворите

# 3
  • Мнения: 1 813
Баси глупостите ...  ooooh!

# 4
  • Мнения: 7 837
Я пак да си поговорим за гражданската съвест...

# 5
  • Мнения: 7 803
то няма толкова затвори у нас, бе  Tired

# 6
  • Мнения: 5 370
Не става въпрос за неналичието на съвест-ама това ли е най-важното и приоритетно за решаване? На фона на другото?
Освен това тук иде реч за защитаване на частни интереси от държавата-вижте коментарите на писалите след статията.
Просто....толкова други по-важни неща има на дневен ред за решаване в правовата система, че да се говори за затвор 2-8 години за някой, който е изтеглил няколко гигабайта музика е просто....не смешно, ами яко смехотворно.
Ето в това е нонсенса за мене лично.

# 7
  • Мнения: 11 306
Луда работа.........поне 3 млн. души ще трябва да лежат по затворите
То няма да остане никой по улиците, тогава бе хора!  Shocked

# 8
  • Мнения: 7 837
Постоянно искаме да има промени, обаче когато това засегне и нас, тогава сме недоволни. Защо... Стига вече с тия изтъркани лафове, да се почне с генералните неща.
Нали не вярвате на свободните интерпретации, че куцо и сакато ще влиза в затвора. Стига драматизации!

Аз съм теглила няколко торента от бол.бг. Получих писмо от интернет доставчика ми, че еди кога си, в еди колко си часа, аз съм изтеглила незаконно един торент на Departed. Явно филма е бил защитен по някакъв начин  newsm78 Нямам обяснение... Никой не ми говори за затвор, но виж следващич път, мога да отнеса глобата  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 533
Не става въпрос за неналичието на съвест-ама това ли е най-важното и приоритетно за решаване? На фона на другото?
Освен това тук иде реч за защитаване на частни интереси от държавата-вижте коментарите на писалите след статията.
Просто....толкова други по-важни неща има на дневен ред за решаване в правовата система, че да се говори за затвор 2-8 години за някой, който е изтеглил няколко гигабайта музика е просто....не смешно, ами яко смехотворно.
Ето в това е нонсенса за мене лично.

Яко смехотворна чуждица!

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
Сега се прибирам и знаете ли кое първо ще направя... Ще ида да прочета вестника сред фаянс и теракот  Mr. Green

Същото ми е и отношението към пиратството... Дива пиратка съм аз Simple Smile Тегля, та се късам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 370
Не става въпрос за неналичието на съвест-ама това ли е най-важното и приоритетно за решаване? На фона на другото?
Освен това тук иде реч за защитаване на частни интереси от държавата-вижте коментарите на писалите след статията.
Просто....толкова други по-важни неща има на дневен ред за решаване в правовата система, че да се говори за затвор 2-8 години за някой, който е изтеглил няколко гигабайта музика е просто....не смешно, ами яко смехотворно.
Ето в това е нонсенса за мене лично.

Яко смехотворна чуждица!
Приемам синоними всякакви, колежке. Flutter

# 12
  • Sf
  • Мнения: 808
Ти сериозно ли питаш за нонсенса?!?!
Лишено от смисъл, как ти звучи?

 Peace

Моля, раздавайте калта за боя кат се върна после  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 11 306

Ето в това е нонсенса за мене лично.

Яко смехотворна чуждица!
Приемам синоними всякакви, колежке. Flutter
Безсмислица  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз пък се питам защо след като нещо е пуснато свободно в интернет пространството да не можеш да си го изтеглиш. Имаме и много хубава поговорка и от нея става ясно кой е виновния  Naughty
Не е луд този който яде зелника, а този който му го дава !

Ще си позволя да перефразирам:

Не е луд този който тегли от Нета, а този който качва какво ли не там !

Общи условия

Активация на акаунт