училище за родители

  • 452
  • 4
  •   1
Отговори
чудя се дали са полезни и научава ли се нещо от тези училища, понеже нямам никакъв опит ми се ще ми се да посетя някаква лекция за отглеждане на новороденото дали би ми била от полза споделете мнение ако сте посещавали такива "училища" доволни ли сте и ако да препоръчайте ми къде да отида, мерси

# 1
  • Мнения: 115
Здравей, аз съм ходила на училище за родители /Ма-ма/ и съм много доволна. Според мен там те подготвят за раждането, което е много важно. Аз като влязох в болницата да раждам бях много спокойна и уверена в себе си. Нямах никакви притеснения и всичко мина добре. Да, в училищата дават и подготовка за първите дни от отглеждането на бебето. На нас там ни показаха как да къпем бебето и да му правим масаж. Как да го обличам /нито веднъж не е боледувал/ и др. подобни. Аз съм за училищата.

# 2
  • Мнения: 52
Къде мога да се запиша на такова училище?

# 3
  • София
  • Мнения: 408
Аз ходих в училище за бъдещи майки и таковци и съм много доволна и досега ползвам част от лекциите, а цената там ми се струва най-изгодна - 70лв за 12 лекции. в бг-мамма има препратки към различни курсове.

# 4
Аз ходих на училище за бъдещи майки към списание "9 месеца" и съм доволна.Там се срещаш с много мами в твойто положение.Изнасят се лекции от спецялисти и винаги можеш да задаваш въпроси дори да предложиш тема за обсъждане.За информация и записване се обади на тел. сп."9 месеца"

Общи условия

Активация на акаунт