Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
Синът ми е на 2 години и от няколко дни се оплаква от болки в корема след като се наяде. Първо показваше, че го болят гърдите от дясно. Заведохме го при личната, преслуша му гърдите, опипа му коремчето и гърдичките, видя гърлото и нищо не откри. Само че той продължава да казва, че го боли. Днес пак го заведохме и тя даде направление за гастроентеролог. Ще си запазим час и ще идем, но на мен ми е притеснено. Някой имал ли е подобен проблем? Знаете ли от какво може да е?Знам, че е най-добре да изчакам прегледа, но ако някой може да ми помогне с инфо ще съм много благодарна!
Благодаря предварително!
Цитирай

София

Стефчо е на 2г. и 8м. също казваше, че го боли коремчето. До три дена премина в разстройство,  повръщане и температура.  Това е някакъв вирус, който сега вилнее. Още много мои познати се оплакаха от същите симптоми. Не се пие нищо, но се консултирай с лекар все пак. Може и друго да е. Минава за 7 до 10 дена.
Цитирай

Има ли температура?
Други неразположения?
Аз веднага го свързвам с апендесит..... просто моя си асоциация.... предполагам,че не е голям проблема.
дано попаднете на добър лекар! Напиши ни после какво става!  bouquet
Цитирай

бургас

И ние бяхме така на тази възраст, ходихме по лекари, гастроентереолози и т. н. В крайна сметка се оказа че е на нервна почва, всички знаем че психиката на децата е много крехка и са много раними. А дъщеря ми точно тогава тръгваше на ясли и сменяхме жилище може и най малкото да им повлияе на стомахчетата. Сега е на 6 год. и понякога пак се оплаква/обикновенно когато е разтревожена за нещо/, давах и малко бусколизинче. Но отидете все пак на специялист. newsm78
 newsm10
Цитирай

Sofia

По-големите ми децата изкараха такъв вирус през лятото - само с болки в корема. Мина за един ден! Естествено, хубаво е, че ще се консултирате със специалист!
Сега се сещам и за друго. Големият ми син е доста лаком и се храни бързо. Редовно се оплаква, че го наболява корема, но повече отляво. Лекарката обясни, че понякога се получава спазъм на дебелото черво при него. Бързо му минава.
Цитирай
Благодаря на всичкои за бързите отговори! Няма температура, разстройство или някакви други оплаквания. Не ходи и на ясла, гледаме се в къщи. А за вируса с повръщането той го изкара през лятото и не вярвам да е от това. Записахме му час за четвъртък в МЦ ДЕТСКО ЗДРАВЕ на ул. Ами Буе. Ще пиша след това какво е станало!
Цитирай

бургас

Дано сте добре!
Цитирай

София

А за вируса с повръщането той го изкара през лятото и не вярвам да е от това. Записахме му час за четвъртък в МЦ ДЕТСКО ЗДРАВЕ на ул. Ами Буе. Ще пиша след това какво е станало!

То и ние го изкарахме лятото този вирус, но сега ни повтори.
Бързо оздравяване!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.