Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2006, 09:52 ч.

Фирма за интериорни врати

• 878
  • 11
  •   1
Отговори
Отдавна искаме да поръчаме една малко нестандартна по размер врата, но досега не сме открили фирма в София, от която да си я поръчаме.
Всяко предложение е добре дошло. Още повече, ако препоръчате фирма, която сте ползвали и сте доволни. Simple Smile
Мерси!

# 1
Разгледай Стройкото в НДК, мисля че е до утре 25октомври.  Има много фирми за врати.

# 2
  • София
"Акрида" - дъщерна на Киров - Бош, чувала съм добре отзиви. А Стройкото свършва днес.

# 3
ERGON , намира се след НДК по пътя за южния парк .

# 4
  • София
Нашите врати ги правихме във фирма "Елена". Останах много доволна. Магазинът им е на Стамболийски, близо до магазина на "Солид".

# 5
  • София
също съм за Ергон. Малко са скъпи, но са качествени, изпълняват по поръчка

# 6
  • София
ERGON , намира се след НДК по пътя за южния парк .

И аз съм за тях!Успех!

# 7
  • София
http://www.dorma.com/bg/

Мъжа ми работи там, от световна класа са.

# 8
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet

# 9
Закъсняла съм май, но - Транспрогрес. Поръчах 2 интериорни и 1 метална врата при тях. Още ги чакам, защото имат дълъг срок на изпълнение (но се оказа, че и останалите фирми имат), но съм виждала техни врати и наистина са добри  Peace

# 10
Не си закъсняла. Wink Ще ги имаме предвид и тях. Мерси. Simple Smile

# 11
Да добавя само, че имат много офиси в София. На мен ми е най-удобен този във фабриката им на "Ломско шосе" на разклона за Обеля.
Иначе имат магазин на Ботев. Другите не ги помня  Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт