ТЪРСЯ ЛЕКАРСТВО ОТ ГЪРЦИЯ.ДА ПОМОГНЕТЕ?

  • 4 006
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Здравейте на всички.Мъжът ми има проблем с гъбички по краката. EmbarassedТой е полицай и нали се сещате от кубинките какво става.Приятелка, която навремето пътуваше често  до Гърция/и тя имаше такъв проблем/,ми каза ,че се оправила с това лекарство.На два пъти ни го носи и на нас,но вече за съжаление не пътува.Казва се Дактарин-в опаковка като лак за нокти/с четчица/.В България се намира под форма крем,но няма същия ефект.Та въпросът ми  е: Имали някой,които да ходи до Гърция и да ми го денесе,защото проблема май отново се появявя?Беше позатихнал 5-6 месеца. Лекарството струва 2Е ,без пари на фона на алтернативите тук.Аз съм от Варна.Ако пък има някой и от Варна,супер.
МНОГО ВИ МОЛЯ,СПЕШНО Е.ПОСЛЕ КРАКАТА МУ СТАВАТ НА РАНИ И ЕДВА ХОДИ.НЕ СТИГАТ ДРУГИТЕ ПРОБЛЕМИ,АМИ СЕГА И ТОВА.
АКО СТЕ ОТ ДРУГ ГРАД ,ПЛАЩАМ С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ ПО "ЕКОНТ" С ЛИХВА.

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 10:20 от valikir

# 1
  • София
  • Мнения: 1 062
А Ламизил? Пробва ли го?

Дактарин има и тук. Според мен щом крема не действа, не би подействало и другото, ама знам ли.... newsm78

# 2
  • Мнения: 2 259
Пробвано е всичко това.А ти можеш ли да ми кажеш къде има Дактарин,но от този ,който описвам/като лак за нокти/?Казах ,че от другия не ми върши работа?Благодаря ти за отговора все пак. Hug

Общи условия

Активация на акаунт