Как режете ноктите на децата си?

  • 1 316
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 825
И при нас борбата е голяма и не само когато му ги режа на крачетата,ами и на ръчичките.
Опитвам се да го занимавам с нещо и тогава действам.

# 16
  • Мнения: 6 461
На Пламе все още ми е лесно да му режа ноктите. Peace
При Тошко вече нещата седят по друг начин.На ръцете няма проблем ,но на крачетата ........... Cry
Ще следя с интерес темата.

# 17
  • Мнения: 1 186
Аз ги режа вечер след банята когато бебка заспи с ножичка....понякога и на мен ми е трудно защото си дърпа крачетата и ръчичките ама дейсвам бързо Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 148
Когато са полузаспали и съм като финикиец с нокторезачката

# 19
моята кукла преди не искаше и не даваша следователно да и се режат ноктите,но сега вече няма проблеми правим си маникюр и е съгласна  Flutter
режа и ноктите с крива ножичка

# 20
  • Мнения: 2 677
С детска ножичка и само докато яде.

# 21
  • Мнения: 1 520
Ами и аз като другите разказвам разни истории, броим ги, предлагам му сам да избира реда, в който да ги отрежем. От този тип. Маймунджелъци всякакви правим, само да свършим работа.
 Grinning

# 22
Тате го занимава а аз режа или обратното иначе е невъзможно.Както се казва"Шило в торба нестои".

# 23
  • Мнения: 397
На ръцете дава с удоволствие да му режа ноктите,
но на краката......настава битка.....има и гъдел.....рита.......двамата с баща му едвам го удържаме......изобщо голяма мъка!!! Tired

# 24
  • Мнения: 364
и при нас ръцете са лесното упражнение, но ноктите на краката ги режа основно по време на сън, рядко дава само по едно нокътче и после бяга далеко...  Simple Smile

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ние сме малки и режа ноктите докато кърмя - легнала

И аз така само успявам

# 26
  • Мнения: 4 358
..... Обикновено му пускам реклами да гледа и така му отвличам вниманието.......
Това винаги действаше при нас. Така съм рязала нокти.

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 745
Когато спи и то по най-бързия начин.Имам чувството,че и растат зверски бързо.На краката,още няма нужда,а там какво ще е  dontknow...

# 28
  • Мнения: 8 505
Как режете ноктите на децата си?... До преди 2 месеца  нямахме никакъв проблем, и изведнъж взе да си дърпа  крачетата и не дава , дори като заспи усеща  ги дърпа. Ръчичките  си ги дава  даже и е интересно, когато оформям нокътчето.

Мога само да ти завиждам.Дъщеря ми се дърпаше...не,не се дърпаше,почти изпадаше в истерия в продължение на 2г.Едва последнитте 3-4 седмици доброволно дава да и режа ноктите.

# 29
  • Мнения: 4 621
Трудно....Обикновено гледам да е под формата на игра и бързам да изрежа каквото мога докато не се е усетила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт