Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2006, 12:19 ч.

Търся си обувки номер 34! Ама не детски!!!

• 348
  • 3
  •   1
Отговори
  • В ЛЮтеницата
Здравейте, момичета!

Имам огромен проблем с намирането на обувки- имам предвид елегантни, тъй като нося 34 номер. Обикновено разчитам на не добре ушит 35 номер, но ако знаете какво мерене пада... И колко скандали с продавачки заради реплики - това не е женска номерация; я виж в детския магазин; ами сложи си памуче отпред и т.н. И тъй като забелязах, че каквото и да пусна да търся в Google-а, почти винаги на челно място ми намира и страница в нашия форум, вярвам, че ще ми помогнете.
Склонна съм и да се обърна към ателие за поръчка на обувки, но не зная къде има добри майстори и дали за тях 34 номер е женски.
Ако имате някаква полезна за мен информация, моля споделете!!!

# 1
  • София
Ще следя темата, че аз нося 35 номер, и като тръгна за обувки ми се плаче newsm45 smile3511
Вярно, една идея по-добре съм от теб, намира се чат-пат моя номер, но много рядко се случва и модела да ми хареса...
Що не правят удължаване на стъпала  Laughing

# 2
  • София-Лагера
Виж в Пепина М

# 3
  • В ЛЮтеницата
Къде има магазин на Пепина М?

....но много рядко се случва и модела да ми хареса...
Що не правят удължаване на стъпала  Laughing

За харесването пък да не говорим - или са с 12 сантиметров ток или са в стил "пенсия"....
По време на бременността стигнах до 36, ама сега пак съм на 34 Sad  Освен да си ходя все бременна  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт