Нова АГ клиника в Пловдив от 1 ноемри

  • 104 334
  • 1 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
От 1 ноември се открива новата АГ клиника в Пловдив.Казва се "Селена" и се намира на Пещерско шосе.Аз ще раждам там при д-р Минев.Ако някоя от мамите се интересува от повече информация ще помогна .

# 1
  • Мнения: 3 216
Дай малко инфо за цените.

# 2
  • Мнения: 390
А знаеш ли, кои лекари от Весела ще работят там, освен д-р Минев?
Чух, че д-р Дренски и д-р Стратев също ще ходят там.

# 3
  • Мнения: 9 045
Да, ако можеш да дадеш повече инфо кои специалисти ще са в екипа, да знаем все пак има ли смисъл да посещаваме клиниката Simple Smile

# 4
Някой спомена нещо за 600 лв. - но за нормално раждане, или за секцио е това?
И ми се иска да знам какви ще са условията, защото на мен ми предстои раждане, и за сега съм ориентирана към Торакс?
 

# 5
  • Мнения: 134
Много ще бъда благодарна, ако дадете достоверна информация за лекарите, условията, цените, координати за връзка и всичко, което знаете!

# 6
  • Мнения: 107
цените са следните:нормално раждане-550 лв, цезерово сечение-850 лв..в цената е включена и епидуралната упойка.освен д- Минев ще работят д-р Топалова, д-р Дренски.За останалия персонал не съм разпитвала.За сега нямат договор с здравната каса и затова са такива цените.когато имат договор ще бъдат по ниски цените.
 

# 7
  • Мнения: 1 937
Записвам се в темата.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
За сега нямат договор с здравната каса и затова са такива цените.когато имат договор ще бъдат по ниски цените.
Хм, аз знаех, че ще имат договор със ЗК и тогава цените за осигурените ще са като другаде - т.е. без пари, примерно екстрите като епидурална ще се плащат...

Я кажи, като е нова - имат ли примерно раждане във вода и прочие Хевропейски методи? Не, че ще ми трябва в близко бъдеще, но обичам да съм информирана Simple Smile
Топалова ме израждаше във 'Весела' (без уговорка) и беше ок, но Минев ми направи по-добро впечатление, макар че само мина на преглед по искане на акушерката ми.

# 9
  • Мнения: 107
клиниката се намира след хирургиите от дясната страна до хотел 'Афродита".Оборудвана е по европейските стандарти,а цената включва абсолютно всичко-всичко необходимо за майката и бебето

# 10
  • Мнения: 134
Slavunda, дай, моля те, малко повече подробности относно дейностите, апаратурата, условията, телефони за връзка и т.п.

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Значи ли това, че Минев и Дренски няма да работят повече във "Весела"? Или ще ги съвместяват?

# 12
  • Мнения: 107
Здравей, Стеф.Виждам, че се интересуваш от условията в клиниката, но не съм ходила да я видя.тази седмица ще изпратя съпругът ми да я разгледа, а в сряда имам час при д-р Минев и ще разпитам още за клиниката.кординати мога да ти дам само на Минев, на клиниката нямам.
договора на д-р Минев с "Весела" му изтича на 31.10 и ще работи само  в новата клиника.това се отнася и за другите доктори.

# 13
  • Мнения: 134
Имам координати на д-р Минев от белия списък за Пловдив.
Моля те, помоли съпруга си да вземе телефона на клиниката и пиши какви са му впечатленията.
С нетърпение ще чакам да разкажеш подробно и за своите впечатления.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Здравейте и от мен. Моята лекарка е доктор Кръшкова и до колкото знам и тя от Ноември ще е в нова клиника(иначче си работи в Окръжна болница). Молбата ми е ако някой скоро ходи до новата АГ клиника може ли да провери кои са точно лекарите в нея.

Общи условия

Активация на акаунт