Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2006, 15:10 ч.

темите за имената

• 1 690
  • 40
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
провокирана от многото теми за имената,на които отговарям и аз с удоволствие,искам да попитам има ли някой, който е се е спрял на име точно от такива теми и си е кръстил детето?
Интересно ми е да разбера,за да видя дали  само си пълним темите без резултат Wink

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 15:58 от Anni

# 1
и аз съм любопитна, защото много често отговарям в такива теми - дали майките наистина имат нужда от такава помощ или просто се чудят какво да правят в свободното си време Simple Smile

идея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135676.0

# 2
Когато имам време, редовно гласувам в такива теми Simple Smile Дано съм помогнала на някого при избора на име. Но аз никога не бих пуснала такава тема - щом сама не мога да реша как да си кръстя детето, трябва да съм много ... hahaha

# 3

Всички ние сме се колебаели един вид за име ,когато сме били бременни,сигурна съм.
    Затова ,толерирам момичетата ,а и на мен самата доста ми помогнаха в избора. Peace

# 4
Винаги участвам в темите за имената.Ще се радвам ако на истина  помагаме с нещо. Peace

# 5
никога не съм се колебаела как да нарека дъщеря си. нито пък съм имала нужда някой (различен от мъжа ми) да ми каже/подскаже/помага/избере вместо мен и т.н. или да ме насочи в избора на име на детето ми. наистина ми е чудно как така няма да зная кое име най-много ще приляга на МОЕТО дете  newsm78

# 6

а и на мен самата доста ми помогнаха в избора. Peace

сериозно Winkтова ме радва.Tedito ти си първата на,коята сме помогнали, Hugа има ли още?

# 7
За името на дъщеря си не съм се допитвала до никого - то си беше преопределено и предрешено. Иначе участвам във почти всички подобни теми. Предполагам, че наистина са в помощ на колебаещите се...  Peace

# 8
Винаги участвам в темите за имената.Ще се радвам ако на истина  помагаме с нещо. Peace
Peace

# 9
Аз мисля, че такива теми много често помагат на бъдещите мами.Много от нас са объркани и не знаят какво да изберат и търсят съвет. Аз лично се старая да изкажа своето мнение и дано да помагам.

# 10
  • София
Винаги отговарям! Аз сама избрах името на дъщеря ми, някакси само дойде, термина ми беше около празника на Св. Анна, лежах за задържане в Св. Анна, замислих се и осъзнах, че доста ми харесва, пък и дано Св. Анна ми закриля детенцето.
Отивам да отговора на една мама!

# 11
  • Abu Dhabi
ами потребителката gerganna нали пусна тема: Как кръстихте детето си? Заяви, че очаква дъщеря и мисли да я кръсти Виктория, ама все пак да видела дали няма да й хареса някое друго. Получи се тема над 10 страници изброяване на мъжки и женски имена и накрая тя пак си кръсти детето Виктория.

Аз мисля, че такива теми много често помагат на бъдещите мами.Много от нас са объркани и не знаят какво да изберат и търсят съвет.
ако една жена е тръгнала да ражда собственото си дете и се обърква още за името, то тя после ще се обърква за всеки плач, за първата разходка, къпането, храненето, спането, осоляването, поливането с метлосана вода и накрая ще пусне депресарска тема в Дом и семейство.

# 12
Аз също гласувам винаги, но имената на моите деца сме си ги избирали сами, и никога не бих се повлияла от чуждо предпочитание.

# 13
От време на време отговарям в такива теми, но аз самата името на  дъщеря ми съм си го намислила още като бях много малка за гаджета, каму ли за брак и деца ...  Grinning
Иначе се надявам да са послушали съветите ни мамите, които са пускали такива теми ... да не са темите само чешане на езици   Peace

# 14
Когато имам време, редовно гласувам в такива теми Simple Smile Дано съм помогнала на някого при избора на име. Но аз никога не бих пуснала такава тема - щом сама не мога да реша как да си кръстя детето, трябва да съм много ... hahaha
аз също Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт