Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

Анкета

Кой според Вас е основният фактор,влияещ върху съзнанието и възпитанието на детето?

(Гласуването приключено: пт, 03 ное 2006, 16:02)
Въведи твоя глас

Сред звездите...

Мили мами,представям Ви тази анкета,дано е интересна за Вас!
Цитирай

София

Приятелите и училището оказват огромен процент върху поведението, културата и мисленето у децата. В семейството, колкото и да го възпитаваш, все едно като иде в компания, която мисли по друг начин.
Цитирай

в пълна къща

Колкото и да влияят приятелите, основата се получава в семейството. Там се залагат базовите ценности.
Цитирай

София

Много труден въпрос.
Според мен всеки един от тези фактори оказва своето влияние върху възпитанието на децата, но с различна сила в зависимост от характера на самото дете.
Не мога да дам отговор.
Цитирай

Семейството дава основата.Оттам нататък-съгласна съм с ann2i.
Цитирай

Толбухин

Разбира се че семейната среда.
Цитирай

София

Защо питаш?
Цитирай

в блока на борците

след като се замислих за това как се е получило при мен, отговорът ми е приятелите
Цитирай

Montreal, Canada

Всичко е съвкупно, но според мен основен фактор е семейната среда. Поне при мен така беше.
Цитирай

Семейната среда е определяща както за приятелите, така и за всичко останало.......според мен
Цитирай

София, Дружба

семейната среда - ако там се подложи добре - детето ще си подбере съответните приятели. Независимо от това какво е на улицата и в училище - детето само избира- а изборът му определено зависи много от примера на родителите и основата която му е дадена.......естествено - винаги има голямо влияние от околната среда - но пак казвам, при адекватни реакции на родителите - не би трябвало да има проблеми!
Цитирай

В моето възпитание основното, което е въздействало е семейната среда или авторитета.Другите възможни отговори за мен са капитулация  и допуснати пропуски, основната отговорност е в родителя няма извинения и оправдания.
Цитирай

USA

В различни етапи от живота влият различни фактори. В най-ранното детсво основна роля във възпитанието има семейството. По-късно училището и семейството си партнират. След това идва ред на приятелите и обществото.

Корените на възпитанието, обаче се поставят от семейството и то има свойте функции, но в различна степен, по-време на порастването на децата  Peace
Цитирай

Кебекуйка

Щом анкетата предполага един отговор, присъединявам се към мнозинството...
Цитирай

Отговорих със семейната среда.
Но мисля, че и другите споменати фактори оказват влияние.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора