В колко часа се прибирате от работа?

  • 3 508
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, споделете как намерихте работа с работно време до към 17-17.30?

Такова животно досега не съм срещала, а ето че повечето мами от София тук (гледам София, защото и аз съм оттам, не за друго) успяват да си тръгнат от работа по такова време.

Споделете и какво работите.

Да взема да се преориентирам докато е време  Grinning

# 46
  • Мнения: 179
Момичета, споделете как намерихте работа с работно време до към 17-17.30?

Такова животно досега не съм срещала, а ето че повечето мами от София тук (гледам София, защото и аз съм оттам, не за друго) успяват да си тръгнат от работа по такова време.

Споделете и какво работите.

Да взема да се преориентирам докато е време  Grinning




Спазарих се с шефа  да съм до 17.30.А сутрин съм от 9.00

# 47
  • Мнения: 965
здравейте момичета Wink,ние с мъжо работим на едно и също място,излизаме сутрин в 9 часа и се прибираме вечер в 21 часа  Sad,събота и неделя се прибираме в 20часа,абе ужас какво да ви кажа ама нямаме избор  Confused

# 48
  • Мнения: 4 406

Спазарих се с шефа  да съм до 17.30.А сутрин съм от 9.00

и аз така, но да 16.30 за сметка на обедната почивка

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Момичета, споделете как намерихте работа с работно време до към 17-17.30?

Такова животно досега не съм срещала, а ето че повечето мами от София тук (гледам София, защото и аз съм оттам, не за друго) успяват да си тръгнат от работа по такова време.

Споделете и какво работите.

Да взема да се преориентирам докато е време  Grinning
Aми аз съм по принцип до 18.30, но говорих с шефа ми да тръгвам малко по-рано. В началото идвах по-рано на работа, но сега вече не Embarassed Успявам да си свърша работата-при нас това е най-важно...

# 50
  • Мнения: 8 917
17-17.30, понякога и  по-рано Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 2 839
Аз работа в държавна институция, така че работното ми време е от 9 до 17.30. Сутрин ставам в 7 или 6.30 и излизам чак към 8.15-8.30 - моткам се, пием си кафето бавно с мъжа ми и такива работи. Вечер като се прибера най-често приготвяма заедно храната - салата и някакъв аламинут, по-сложни манджи готвя събота и неделя. За радост имам домашна помощница, та не се налагам да чистя.

Абе имам късмет с работата си, това е! Rolling Eyes

# 52
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Работно време от 9.00 до 17.30. Значи се прибирам докъм 18.15 - 18.30. Зависи от опашката в магазина.  Wink Основно вечерно занимание - готвене. Любовното обяснение се прибира към 19.30 - 20.00 и тогава сядаме да вечеряме. Пералня и миялна - когато се напълнят. Чистене - в събота, когато любимият е на работа - да не ми се мота. Неделя - почивен ден, евентуално гладене. Неделните манджи са негов ангажимент. Стига да не е на работа.  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 6 472
Аз съм в частна фирма, но работното ми време е от 8.30 до 17.00, като имам толеранс за закъснение 30 минути и съответно ако закъснея сутринта и стигна в 9 трябва да си тръгна в 17.30. Само дето после ходя да взимам мъжа ми, прекосяваме половин София в най- големите задръствания и в седем без нещо благополучно сме кацнали Rolling Eyes Ако не взимам мъжа ми, съм си в къщи към 6 без нещо.

# 54
  • Мнения: 2 584
излизам в 7:30 и се прибирам в 21:10, готвя и пускам пералня до към 12:30 , хубавото при мен е че работя 2 на 2 и през почивката чистя основно, нямам търпение щерката да порасне и да започне да ми помага Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 125
Аз работя от 10 до 18 ч. Прибирам се обикновено към 19 ч. най-рано и се започва - манджи, пранета, чистене, а горкото детенце иска да играем на гоненица или да строим гаражи за колите Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 396
Ами и аз да кажа - най-често излизам към 10 ч и се прибирам към 20 ч. Ако съм дежурна - към 22,30 ч. Понякога работя в събота и неделя, та чистенето ми е в `плаващи` дни. Засега майка ми гледа детето вкъщи и тя готви. Когато я няма - се редуваме с мъжа ми да готвим - 2-3 пъти на седмица, най-много, или нещо набързо от магазина...

# 57
  • Мнения: 953
по-рано от 18:30-19:00(по-често в 19:00) не се прибираме.докато направим вечеря и хапне и разтребим и станало време за лягане.в поч.дни чистя

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В момента не работих, но на предната ми работа се пребирах към 21.00 ooooh!.

# 59
  • Мнения: 3 248
Работното ми време по принцип е от 9 до 17.30-18.00. Съответно се прибирам задължително след 18.30. В момента съм с по-плаващо работно време, заради физиологични причини.
Но при всички положения смятам, че всичко опира до правилна организация. Peace

Общи условия

Активация на акаунт