Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2006, 19:42 ч.

За маслото в попарата

• 1 171
  • 34
  •   1
Отговори
Имам няколко въпроса:
Маслото не съдържа ли консерванти?
Из темите за попара четох, че май повече се доверявате на немските, отколкото на българското. Така ли е и защо? Чух, че немските не били много пресни, в смисъл че ги изнасяли малко преди да им изтече срока на годност. Thinking
А попара без масло става ли? Или не е полезно? newsm78

# 1
99 процента от продуктите на пазара съдържат консерванти, нитрати и още куп химии.

Немските, защото маслото е масло. Българските - мъъъничко масло и мноооого маргарин.

На маслата има срок на годност, сложен още в държавата и като си го купуваш, можеш да видиш трайността му. Няма проблеми  Peace

Попари не давам, но масло давам всеки ден. Попарата и без това си е гадна, без масло ще е направо  Sick Давай на детето, маслото е полезно  Peace

# 2
маслота е полезно ....пък и какво ще представлява попарата без масло Sick все едно- манджа без сол Peace-аз ползвам само и единственно немско масло-българските са - полу масло Mr. Green

# 3
99 процента от продуктите на пазара съдържат консерванти, нитрати и още куп химии.

Немските, защото маслото е масло. Българските - мъъъничко масло и мноооого маргарин.

На маслата има срок на годност, сложен още в държавата и като си го купуваш, можеш да видиш трайността му. Няма проблеми  Peace

Попари не давам, но масло давам всеки ден. Попарата и без това си е гадна, без масло ще е направо  Sick Давай на детето, маслото е полезно  Peace
много точно казано  Peace

# 4
  • в центъра
На мен пък сестрата в поликлиниката ми каза да давам President - вярно, най-скъпо е, ама колко масло изяжда едно бебче?

# 5
На мен пък сестрата в поликлиниката ми каза да давам President - вярно, най-скъпо е, ама колко масло изяжда едно бебче?

Хубаво ти е казала  Peace И аз само него давам.  Simple Smile

# 6
  • София
И аз давам само Президент, но в началото, когато почнахме с попарата я правех нарочно само със сирене и пак беше вкусна  Simple Smile Така че, ако не искаш още да даваш масло, може и без него  Peace

# 7
Много ви благодаря за бързите отговори.   bouquet
Утре ще закусим за сефте малко попарка.  Hug

# 8
На 6 месеца не е ли рано за сиренце?

# 9
тя по принцип си захранва рано  Peace

# 10
Сиренето и аз мисля, че му е рано. Но ти си знаеш.
Слагай масълце, да му е по-вкусно.

# 11
Давам Президент, но в попарата не слагам, правя я само със сиренце Hug

# 12

И аз само такова му давам Peace
Масълцето е полезно,не го лишавай от него Peace

# 13
Аз пък давам домашно масълце, приготвено от баба. 100% натурален продукт Peace

# 14
  • Mediterraneo
Масло слагам и в домашната юфка, в макароните, овесените ядки, гриса... Но не заради вкуса  Peace Според мен вкусът на една попара не се променя осезаемо само заради маслото  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт