Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора
Zdraveite mili momicheta!Parvo iskam da se izvinq za latinicata,no v momenta nqmam drug izbor.Bih iskala da vi popitam,nqkoq ot vas bila li e v cvetna bremennost,kak i e vurvqlo-normalno ili po-razlichno,koga se e usumnila i e razbrala,abe s dve dumi vsichko?Pitam vi tozi vupros,zashtoto az v momenta sum v cikul,no nqkude 1sedmica predi da mi doide mi stavashe losho,ot kakto mi doide pak ponqkoga,chuvstvam naprejenie v gurdite(e,tova moje da e,tui kato sum nerazpolojena),puk i na nqkolko puti mi stava zle ot cigarite,kakto i vchera kato se vozih v kola i mi prilosha,napravo imah chuvstvoto,che shte povurna.....a strannota e,che nqkolko noshti podred samo sunuvam deca i bebeta,a puk snoshti i test za bremennost sunuvah.....a da kajesh,che  mislq za tezi neshta non-stop,ne e taka,tui kato ne mi e fiks ideq da zabremeneq,a kogato stane-stane,tui kato ot skoro veche ne se pazq.Na nqkoq sluchvalo li i se e takova neshto,svurzano sus sunishtata?Po tezi prichini se chudq,dali naistina moje da sum v cvetna bremennost,no puk si mi vurvi gore-dolu normalno i za tova iskam,ako moje vie da spodelite,shte sum vi mnogo blagodarna!
Цитирай

Прочети това

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=130118.0

Цитирай

Ако се съмняваш толкова много, направи си един тест за бременност и ще разбереш  Peace
Цитирай

При "цветната бременност" кървенето е по - различно- т.е. много слабо. Но има и изключения, доколкото знам. Наистина, Клара е права - тест /ти щом си го и сънувала, какво чакаш Mr. Green/ и стискаме палци Peace!
Цитирай

Izabelcheto ,извинявай ,ако те разочаровам,но мисля че всичко е на психологическа основа.Поне така беше при мен.Когато започнахме бебеправенето ,бях убедена ,че е станало и когато ми дойде М не можах да повярвам.Имах същите бременни симптоми като твоите ,които продължаваха и през целия цикъл.Също така сънувах положителни тестове!Да ,обаче не бяха положителни наяве!Но аз продължавах да си вярвам ,че може да съм в цветна бременност и то толкова дълго -  докато не прочетох всичко за признаците на овулация и 4рез ову-тест и термометър ,не разбрах ,че всъщност съм пред овулация.Пет дни по-късно пак започнах да си вярвам,че съм бременна...  newsm78 Истински кошмар!  ku-ku
Самовнушението е нещо ужасно!Още повече ,когато имаш подвеждащи симптоми! #Crazy
Искренно се надявам при теб чудото да е станало!!!Или ако не-съвсем скоро да стане!!! Very Happy bouquet
Ние сме с теб и те чакаме в седмичната ни тема!("Есен къдрокоса...")-много е весело при нас! Hug
Цитирай

Blagodarq na vsichki za otgovorite.Nqkoi ako iska neka da spodeli oshte neshto
Цитирай

Изабелче, всички сигурно сънуваме такива неща, аз поне съм сънувала какво ли не, че и близнаци даже и като ми дойде, все се питам дали не е цветна бременност. Чувала съм от приятелки, които са карали такава, че тече нещо като зацапване, но по-голямо зацапване и е само ден-два, а не като нормален цикъл, при който за два часа превръзката вече е препоена.
Цитирай

Попаднах на една статия, която е съвсем по темата за цветната бременност. Съжалявам само, че е на английски. В общи линии става въпрос за жена която разбира, че е бременна 36 часа преди раждането. Нямала никакви симптоми за бременност и дори си имала нещо като цикъл.  newsm78 Жена ражда без да знае, че е бременна
Цитирай

Искам да споделя нещо което бяха свидетели всички в този форум. Когато забременях малко след овулацията сънувах, че съм бременна и беше различен от нормалните сънища, не мисля, че винаги е на психическа основа понеже след 2 седмици разбрах, че съм бременна. Сънищата се смятат за признак за бременност и единственото което те съветвам е да направиш тест за да се разбере. Въпреки, че при мен с прилошаването и гаденето го имам и преди да ми дойде цикъла така, че не мога да кажа нищо повече от това  newsm78
Цитирай

Попаднах на една статия, която е съвсем по темата за цветната бременност. Съжалявам само, че е на английски. В общи линии става въпрос за жена която разбира, че е бременна 36 часа преди раждането. Нямала никакви симптоми за бременност и дори си имала нещо като цикъл.  newsm78 Жена ражда без да знае, че е бременна

Същия случай имаше преди 2 седмици в Испания. Жената се съмнявала, че е бременна, но докторката и обяснявала, че цикъла и е странен, защото влиза в менопауза  ooooh!
Когато започнали контракциите, казала на мъжа си да я закара в спешното, защото ще имат бебе. Той я попитал кога и тя му отговорила СЕГА !  35 35 35 Човека си помислил, че нарочно е крила  hahaha и бил много ядосан докато видял бебето  Smile
Цитирай

На моя приятелка ,братовчетка й е такъв случай!Разбира ,че е бременна ,когато й изтекли водите!През всичките 9 месеца тя е усетила само лекото напълняване и затова не се е лишавала от нищо-алкохол,цигари,дискотеки! ShockedЗа щастие, беб4о е жив и здрав! Very Happy
Колко лесно става при някои,а?! newsm78  Laughing
Цитирай

1-10 от 10 отговора