Има ли в момента цирк в София?

  • 1 342
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Чух,че цирк Монте Карло е в София, но дали все още е тук. Не мога да намеря информация SadИска ми се да заведа малката да гледа животните:)

# 1
  • Мнения: 2 700
До днес не беше вдигнат/разбирай развален/, но побързай, защото от рекламните коли чух, че прeдставленията скоро приключват.

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 10:03 от solaris

# 2
  • Мнения: 6 315
Днес зяпах един от плакатите но не пише до кога са представленията. Само че са от 19.10.

# 3
  • София
  • Мнения: 888
Днес зяпах един от плакатите но не пише до кога са представленията. Само че са от 19.10.
HugБлагодаря ви.Ако не днес, то утре със сигурност ще отидем.А къде точно се намира?ЧУх,че е до Молл-а някъде.

# 4
Има цирк на "Опълченска", малко над Мол София, посока Пирогов. Мисля, че ще остане още една седмица, отвън изглежда добре!!

# 5
  • София
  • Мнения: 294
Има цирк на "Опълченска", малко над Мол София, посока Пирогов. Мисля, че ще остане още една седмица, отвън изглежда добре!!
Ние вече го посетихме-представлението беше страхотно и Лора много се забавлява-имаше тигри, котки, много жонгльори и акробати...а фамилия Балкански са направо невероятни!Единственият ни проблем беше,че избрах късното представление, което започва в 19.30 и продължава почти до 22 часа (има 20 минути антракт) и на Лоретка леко и се доспа Sick
И още нещо да споделя извън темата.... на цирка си загубих портфейла #Crazy...и представете си какво бе изумлението ми, когато на другия ден отидох да си го потърся с ясното съзнание, че нищо няма да намеря естествено...НО за мое огромно изумление...ТО беше предадено на касата от артистите и аз си го получих обратно!!!  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
ако някой е гледал и предишните представления на цирк монте карло в софия (през април май бяха), може ли да каже дали програмата е същата?

# 7
  • Мнения: 2 700
Доколкото разбрах от дъщеря ми била същата.

# 8
  • Мнения: 6 315
Днес зяпах един от плакатите но не пише до кога са представленията. Само че са от 19.10.
HugБлагодаря ви.Ако не днес, то утре със сигурност ще отидем.А къде точно се намира?ЧУх,че е до Молл-а някъде.

Шапитото е разпънато в Зона Б-5 до ул. "Опълченска", така прочетох. За програмата - за пръв път от 40 години насам има представление с масова дресура на сибирски тигри Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 2 700
За програмата - за пръв път от 40 години насам има представление с масова дресура на сибирски тигри Simple Smile.

Не е за пръв път, защото и през април тигрите бяха там.
Единствената новост е присъствието на камили в околността на шапитото, но те не участвали в представлението.

# 10
  • Мнения: 6 315
Така пише - 15 пъти казвам, че така съм прочела. Не съм ходила  Peace

# 11
  • Мнения: 1 937
И камилите, и щраусите и понитата не участват.
Всъщност само котки и тигри.

Представлението беше впечатляващо - но май основно за мен и съпруга ми.
На децата им доскуча, особено на малката.

Общи условия

Активация на акаунт