Зимата на прага чука - ОКТОМВРИйчето във мама се гушка :)

  • 14 918
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Кики Ники  Praynig  smile3518 Flowers Rose толкова ми стана мъчно, чак и аз си поплаках, днес няма да влизам повече, ще гушна моя бебо и ще се помоля за нея скоро пак да е в отчетни и да се радва на едно малко слънце като нас

# 76
Мила Кикиники, всякакви думи са малко в такъв момент... Просто бъди силна и запази вярата и надеждата си. Прегръщам те и се моля за теб скоро пак да забременееш...

# 77
  • Мнения: 1 671
КикиНики, страшно съжалявам за загубата!  Hug Hug HugУжасно е като си помисля пак ми се приплаква. Рано сутринта като видях сърцето ме заболя! Нека малкото ангелче почива в мир!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Русавелка, моят също вече трудно заспива. Този път и аз изкарах по-тежка нощ.
Веничка, ние също не винаги се уригваме и много често си повръщаме част от кърмата. Ама си го слагам да спи.
Илианка, честита месечинка! Да папкате, пълните пампите и бързо да растете!   bouquet

# 78
  • Мнения: 2 015
Мила КикиНики, каквото и да кажа ще е малко.Бъди силна и нека малката душичка почива в мир!

Знай, че плача заедно с теб!

# 79
  • Мнения: 5 178
Мила КикиНики, бъди силна и нека малкото ангелче почива в мир.. Flowers Rose Flowers Rose

# 80
  • Мнения: 639
Мила Кикиники, всякакви думи са малко в такъв момент... Просто бъди силна и запази вярата и надеждата си. Прегръщам те и се моля за теб скоро пак да забременееш...
Praynig

# 81
  • Мнения: 1 321
Толкова ми е мъчно за Кики Ники но мила никога не падай духом аз съм сигурна че нещата ще се наредят и в най-скоро време ще си имате невероятно бебе. Hug Hug Praynig
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ И МНОГО ЗДРАВЕ НА МАЛКИТЕ МИШОЦИ. Hug  bouquet
 ЧЕСТИТИ месечинки на едномесечните бебчета.
Ние с бебо още ще си траем вътре така каза доки  Sick #Crazy аз май ще съм последната мъченица от октомврийките ,да не говорим че ще съм до тогава луднала.
Но както и да е лек ден от мен сладки newsm03

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 16:50 от mira sm

# 82
  • София
  • Мнения: 50
И аз се разплаках като прочетах ужасната новина  Cry. Нека почива в мир.
Много съжалявам Кики Ники за това, което те е сполетяло, но не трябва никога да спираш да вярваш, че все пак има Господ и той ще ви помогне да си имате бебче. Пожелавам ти скорошно възстановяване и дано това те направи по-силна и изпълнена с надежда за следващо бебче.
А що се отнася до последните октомврийски мъченици, mira sm и аз съм една от тях, но какво да правим - ще чакаме... А относно препоръката на Кръц Кръц за доктор Спок- права е. И аз я имам и пише за всичко в нея и е много полезна. 
Аз съм хванала да си записвам контракцийте на един лист ама знам ли- нещо вече невиждам смисъл в това. Айде до скоро

# 83
  • Мнения: 1 128
KikiNiki,вси4ки пла4еме с теб и твоето семейство.Колкото и да не достигат думите в този момент,съжалявам за загубата.Не мисля,4е времето ще те накара да забравиш болката,но се надявам ще ти даде сили да предприемеш този път отново и да възстановиш хубавата си усмивка.Съдбата по някога е несправедлива,но надяваме се 4е бъдещето ще ни донесе радости,който да успеят да компенсират до някъде тези скъпи загуби.Изживей този момент и когато се 4увстваш подготвена,предизвикай щастието отново.Искам да ти пратя вси4ката си положителна емоция.С теб сме и няма да ви забравим.
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

 

# 84
  • Мнения: 1 128
Iskah da pisha powe4e,no sled takawa novina na koi mu e do pisane Cry

# 85
  • Мнения: 793
Не знам просто какво да напиша за успокоение на KikiNiki , то просто такова няма, приеми моите най искрени съжаления  Hug Ще помагаме с каквото можем   Praynig

Много мъчно ме стана като прочетох думите са безсилни Weary smile3518 Weary

# 86
  • Мнения: 165
КикиНики, съжалявам за загубата ти. Дано се възстановиш бързо. Ужасна новина, не знам какво да кажа.

# 87
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
КикиНики, мойте най-искрени съжаления! Бог да пази малкото ангелче!

След тази новина не ми се пише. Утре ще се отчитам.........

# 88
  • Мнения: 117
KikiNiki, много съжалявам за загубата ти! Незнам от къде човек намира сили в такива моменти,но искрено ти пожелавам да имаш сили и да преодолееш загубата. Да почива в мир малкия ангел! Flowers Rose Имай вяра и знай,че скърбим с теб! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 89
  • Мнения: 490
Нямам думи ..., а и думите на всички ни тук едва ли ще те успокоят КикиНики, но ние сме с теб и дано случилото си да те направи по-силна и скоро да си готова за  бебче Praynig Praynig PraynigСигурна съм че ще имаш.
Бог да пази малкото ангелче! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт