Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

Tetra act Hib

  • 25 окт. 2006, 10:46 ч.
  • Преглеждания  436  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 234
Преди 2 дена сложихме ваксината и в момента детето ми има температура и разстройство!
Възможно ли е да е от ваксината?Температурата е 37.5!

Реклама
# 1
  • Мнения: 4 150
Не ви ли информира лекарката,която слага ваксината какви може да са страничните ефекти?
А вие не попитахте ли?

# 2
  • София, Овча купел 2
  • Мнения: 512
Според мен - едва ли е от акт-хиба, но попитайте лекаря или прочетете листовката. Ние сме правили на сина ни и нямаше никакви реакции.
Да не е от друго температурата - зъбче например, не е много висока за да е притеснителна ако детето изглежда добре и се държи нормално. Аз не давам антипиретик за Т под 38 градуса.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 447
Едва ли е от ваксината, щом има и разстройство. При нас нямаше странични реакции, а и докторът каза, че при това поколение ваксини - тази и Пентаксим, страничните реакции са сведени до минимум.

# 4
  • Сред звездите...
  • Мнения: 819
Ние вдигнахме 38 за два дни след ваксинацията,ама за разстройството...не мисля,че е от нея.Питай педито...

# 5
  • Мнения: 7 554
Също сложих ActHib на син ни-нямаше никакви проблеми.
В момента има вирусни инфекции именно с такива симптоми-температура, разстройство, повръщане...може би по-скоро е това.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт