Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Дали наистина Геритамин помага за забременяване?
Цитирай

Abu Dhabi

Геритамин вече се нарича Герикапс и е витамини А+е. Наистина, в приложението пише, че се използва и при стерилитет, но това е все пак една доста поддържаща функция.
Цитирай

бургас

Аз  не съм запозната , когато ми закъснява/от личната го знам това/го пия и ми идва.
Цитирай

Варна

А на мен преди много години ми изписаха Геритамин заради една киста. В рамките на един цикъл кистата се пукна, като единственото, което пих беше Геритамин.
Цитирай

София

Доволна съм от него - пия го повече от 3 години.
Подобри функцията на ЖТ при мен, която се изразяваше в по-нисък прогестерон.
На мен ми го изписаха още на първият контролен преглед.
Цитирай

Самоков

Витамин "Е" е витаминът на бременността - когато липсва в много голяма степен, се стига до безплодие или спонтанни аборти в ранните месеци, което се преодолява с набаваянето му. Но до такъв дефицит трудно се стига в днешно време и то само при системно недохранване.
Цитирай
Denis напалня ли от него щом го пиеш 3 години?
Цитирай

София

Denis напалня ли от него щом го пиеш 3 години?
Не - дебелея от храната Very Happy
Не се отразява и на апетита ми.
Цитирай

София

Герикапс се пие по схема, определени дни от цикъла, с прекъсване. Не е безобидно лекарство и без лекарско предписание не го пийте.
Цитирай

Стара Загора

Само по лекарско предписание ли се взима? newsm78
Цитирай

София

Първо по време на бременност не се взима. Дори през втората половина от цикъла при опити за забременяване.
И второ при хора, неправещи опити за забременяване се пие един месец, след това се почива зъдължително.
Цитирай

Стара Загора

Първо по време на бременност не се взима. Дори през втората половина от цикъла при опити за забременяване.
И второ при хора, неправещи опити за забременяване се пие един месец, след това се почива зъдължително.
Мерси за информацията!  bouquet
Значи няма проблеми да го пия Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.