Уреди за затопляне, какъв да си купя? Дайте съвет!

  • 706
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте, Мами!

Чудя се ще ми трябва ли уред за затопляне още от самото начало, след раждането или чак като стане време за пюрета? Ако си купя на Nuk , че е по-евтин, шишетата на Avent ще се побират ли вътре? Ако не са съвместими съм склонна да си купя Avent, въпреки че е най-скъп.

Какво ще кажете, все пак имате опит, МВ не затопляла така добре, а и унищожавала витамините?

# 1
  • Мнения: 855
Аз си купих уред на Авент още докато бях бременна тук от форума за 50 лв (направо чисто нов  Grinning ) Но не съм го ползвала , защото сме на кърма и не ми трябва. Ако имам кърма , няма да ми трябва поне до 6-ия месец. Така че не избързвай според мен. Ако нямаш кърма и сте на АМ , тогава ще имаш нужда от него. А в МВ не топли, наистина унищожава витамините. За  марката Нук трябва да споделят мами, които го имат. Знам само , че  уреда на Авент е по-широк и в него се побират освен шишета на други марки, но и бурканчета от пюре  Peace

# 2
  • Мнения: 87
Май ще е най добре да си купя от фотума. Благодаря за съвета.

А ако трябва да му даваш водичка, къде му я топлиш?Няма ли да ми трябва за водичката?

# 3
  • Мнения: 984
водата е на стайна температура недей да я топлиш, а във продавалника продават уред за затопляне, аз ползвах моя лятото като бяхме на почивка и топлих в него пюретата

# 4
  • Мнения: 2 197
Ще ти трябва ако кърмиш и източваш кърма (ако имаш повече или ако излизаш някъде), защото тя се съхранява в хладилник и трябва после да я затоплиш. За АМ не ти трябва, стига разбира се в кухнята да не е прекалено студено (като паднаха температурите в нашата кухня беше много студено и аз затоплях млякото за малко). Аз за друго не я използвам, защото пюретата не ги държа в хладилник, а ги изхвърлям ако не са доядени.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Ако си купя на Nuk , че е по-евтин, шишетата на Avent ще се побират ли вътре? Ако не са съвместими съм склонна да си купя Avent, въпреки че е най-скъп.
Какво ще кажете, все пак имате опит, МВ не затопляла така добре, а и унищожавала витамините?
Аз имам на Нук и честно казано изобщо не съм доволна! Разбира се ще кажа и защо не съм доволна: уж има термостат, който при достигане на определена температура изключва нагревателя, а всеки път, когато го използвах или правеше млякото супер горещо, или изключваше и то оставаше пък прекалено хладко. С бебка сме само на кърма (вече 5 месеца и половина) и от самото начало изцеждам и съхранявам кърмата в хладилник. Затоплям само в микровълновата (за 25 сек.) Времето пък, за което този уред затопля е повече от 5 минути, което лично мен не ме устройва! Ако има класация за "най-ненужния уред, който сте купили за бебето" бих поставила на първо място този нагревател! Иначе е доста широк- влизат абсолютно всички видoве шишета (включително тези на Авент, без никакъв проблем). Цената, на която го купих аз преди 4 месеца бе 50 лв. Скоро видях абсолютно същия на Бертони за 25 лв. (и ако нямаше надпис Бертони едва ли щях да направя разлика с този на НУК). Та така! Получи моето мнение, което нямам  намерение да натрапвам на никого! Със сигурност ще има и доволни мами, но лично аз не съм от тях! След 10-тина дена смятам да започнем със захранването и съответно ще видим дали ще върши работа поне за затопляне на пюретата!

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 08:11 от LaDiDa

# 6
  • Мнения: 1 881
А имам Нук и си топлеше винаги до нужната температура. Много е ползван /защото бебето беше само на адаптирано мляко/ и никога не е претоплял или оставал студено млякото. Уреда има опция за затопляне и на пюрета. Аз имам шишета Чико и Авент, и двата вида се събират. Глас за Нук от мен newsm10

# 7
  • Мнения: 4 970
Вчера разглеждах онлайн промоциите в Комо.Там имаше някакъв за 25 лв. ако не се лъжа Thinking

Общи условия

Активация на акаунт