За хроничната умора в първите месеци

  • 1 649
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 348
До 14та седмица псувах всяка сутрин  Embarassed толкова ми беше гадно да ставам, че имах чувството, че ще полудея, нямаше значение дали съм си легнала рано или късно. Освен това, нещо, което не мога да си обясня все още, ако имах 10 минути свободни - под часовник си обличах пижамката и си лягах и си заспивах дълбоко и след десет минутки пак псувах и така  Embarassed  Laughing  На всичкото отгоре се случи  да имам ужасно много работа, а и на никого още не бях казала, още не знам от къде събирах сила да се концентрирам, така че да не си личи, че съм смазана  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 461
Спокойно ще мине и аз бях така по време и на двете ми бременности.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 089
дааа, не е приятно, наистина.
заповядай в отчетната тама на бъдещите майски майчета - там си се оплакваме на воля - като гледам и ти си бъдеща май-ка  Simple Smile
ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136110.0

# 18
  • Мнения: 2 677
Аз пък преди да разбера, че съм бременна, наистина мислех, че съм пипнала някакъв грип.  Mr. Green Дори ходих при личната лекарка да й се оплаквам. Добре че не ми изписа някакви силни лекарства.  Peace
Грип, грип, пък то какво се оказа! Сега се шегувам, че то си е същото като грип - само дето те държи малко повечко.  Joy
Всичко минава, свиркай си!  Peace
Лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
О, това е много неприятно наистина!
Първите три месеца бях като дрогирана нон стоп. Веднъж даже и в едно кино заспах Crazy... срааааааам. Както и да е- ще мине. Някъде към третия месец се оправих. После наистина толкова много енергия ме заля, че стана страшно  Blush

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
На мен също много ми се спеше. През третия месец бях на почивка и почти цялото време изкарах в сън, за ужас на мъжа ми ... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 500
И аз бях така, с тая разлика, че повръщах неспирно и не можех нищо да ям, бях отслабнала 5 кг и едва се движех.В 12-та седмица всичко отмина изведнъж, но сутрин поне още месец повръщах преди работа. Sad Ще отмине, споко!

# 22
  • Мнения: 15 619
Почивай си повече, когато ти се спи, лягай!
Умората ще си отиде.
Леко бременеене! Hug
И едно хубаво бебче накрая!

# 23
  • Мнения: 1 117
Това е нормално състояние за първия триместър. Ако имаш възможност си почивай повече. По същия начин се чувствах и аз. Но след това отминава и след това чувстваш огромен прилив на енергия Wink

# 24
  • Мнения: 1 101
Аз не се чувствах уморена, а напротив - кипях от енергия, както по време на бременността, така и сега  Crazy
Успех и лека бременност  Hug

# 25
  • Мнения: 4 358
........ Дали ще свърши това и въобще нормално ли е? Моля ви соподелете как беше при вас и как се справихте?
През втората бременност се чувствах по същия начин - все уморена, все ми се искаше да легна някъде. За съжаление не беше само през първите месеци, държа ме цяла бременност.

Организмът ти явно иска почивка. Ако имаш възможност, осигури му я  Peace

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз спях по цял ден, Споко  Peace

# 27
  • Мнения: 875
аз нямах гадене, но също бях страшно изморена - спеше ми се по цял ден - и бях недоволна от почти всичко. колкото и да си повтарях, че за всичко са виновни хормоните и не бива да тормозя хората около мен, бях страшно раздразнителна и недоволна от какво ли не. към 4тия месец всичко мина и последваха 3 страхотни месеца - пълни с енергия и ентусиазъм. сега съм към края на 7мия и отново започвам да мърморя и недоволствам, но в по умерена степен (не знам дали е толкова умерено за тези около мен, обаче). сподели с партньора си какво те мъчи и му кажи, че е нормално и да има малко повечко търпение. щом си токова изморена - просто си почивай. всеки би те разбрал и никой не би очаквал от теб чудеса. и не забравяй, че всичко е временно и скоро ще свърши! лека бременност!!!  Hug

# 28
  • Мнения: 4 621
Не се притеснявай, ще отмине. Аз се чувствах по същия начин, а вечер заспивах в 9 часа пред телевизора #Crazy Доколкото си спомням при мен  този период продължи до края на 3 месец.

# 29
  • Мнения: 2 897
Ооо,абсолютно същото се отнасяше и за мен  PeaceПотърпи още малко,след няколко седмици такъв прилив на енергия ще те залее,че сама себе си няма да познаеш WinkЗа всичко са виновни хормоните...неизбежно е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт