Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом

Дом

13 187 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 295 отговора

Варна

Хотпойнт е марка електроуреди. Мисля че е английска. Ето сайт:
http://www.hotpoint.co.uk/macro/home.d2w/report
Цитирай

на 5 етаж в ляво

Невежа,невежаааа Embarassed
Какъв срам Embarassed Embarassed Embarassed
ами не съм я чувала тази марка пък....... Blush
Цитирай

Варна

Бе то и аз не я бях чувала Wink
В магазина на Кавала ги видях за пръв път....и сега като се замисля май само там
Цитирай

София

В Банкя има магазин за стоки втора употреба и конфискувани на митниците. Взех си от там термокана за 6 лв. Имаше микровълнови по 25 лв. Имам приятелка която си купува всичко от там. Преди време си взе ютия шнайдер за 2 лв защото пръскалото й не работи. Мъжа й го отпуши и сега всичко е ОК.
Mоже ли адрес на въпросния магазин?

Aко става въпрос за този магазин който аз  мисля  newsm78  намира точно под авотогарата в Банкя,но такива цени нямаше преди месец ходих,купих си ютия за 12лв(работи и е нова) и машина за шварц кафе-10лв(нова),но микровелетата бяха от 65лв до 95лв и определено не си заслужаваха Naughty
Цитирай

Пловдив

Я елате в Сопот. Very Happy Вашите цени ми се виждат високи. Тук един внася май от Германия newsm78 втора употреба техника. Аз си имам ОГРОМЕН, ама огромен хладилник Сименс за 150лв, триделен (фризер, хладилник и отделение за зеленчуци и бутилки). Исках да си купя такъв нов, но никъде нямаше. Миялната ми е Бош от големите, семпъл модел с малко програми, но мие без грешка и струваше 170лв. Другите уреди са ми нови, ама сега искам голям фризер-ракла само за мен, че фамилния не стига и пак съм се насочила към втората употреба. Само не знам как да разбера кой е енергоспестяващ клас А като е втора ръка.
Цитирай

Варна

Я елате в Сопот. Very Happy Вашите цени ми се виждат високи.

Душата, става дума не за ІІ-ра употреба, а за нови, с транспортни дефекти.  Wink
Цитирай

София

За уредите с транспортни дефекти мога да се изкажа само положително. има магазин на Ломско шосе, в Надежда, но точен адрес не мога да ви кажа.

трудно бих купила хладилник втора употреба... но  newsm78
Цитирай

неустановено

Майка ми преди две години си купи пералня и печка с транспортни дефекти за няма и 600 лв. Индезит. Пералнята е с хиляда функции- отложен старт, лесно гладене, полуизсушаване или не знам и аз к`во и т.н. Печката е с керамичен плот и четири котлона, вентилаторна фурна, сензорни щуротии и т.н.
И двете неща бяха леко чукнати от едната страна.
Цитирай

При хората, които обичам

Моят хладилник е като на Янтра, но е с транспортен дефект и струваше към 700 лева. Поръчахме си го нов от Германия - точно заради транспортния дефект беше толкова евтин. Наистина тук ги няма такива триделни. А защо newsm78
Цитирай

Oslo

Ако има някой от Бургас и знае адрес на магазин за уреди с транспортни дефекти - моля да ме ориентира. Благодаря предварително!
Цитирай

Варна

Ние преди 3 месеца си взехме от Пискюлиев ето тази съдомиялна  http://uk.shopping.com/xPF-Indesit-IDL705,и сме меко казано-мнооогооо доволни!Отгоре беше леко надраскана,но то остана под плота и сега не се вижда.Момчетата казаха,че е правена за Англия.Скоро ще се оглеждам и за фурна от там.
Цитирай

Варна

Ние преди 3 месеца си взехме от Пискюлиев ето тази съдомиялна  http://uk.shopping.com/xPF-Indesit-IDL705,и сме меко казано-мнооогооо доволни!Отгоре беше леко надраскана,но то остана под плота и сега не се вижда.Момчетата казаха,че е правена за Англия.Скоро ще се оглеждам и за фурна от там.

Ако не е тайна за колко я взехте?  Flutter
Цитирай

Варна

За 400лв,а пазарната и цена е м/у 750-800лв.
Цитирай

Варна

ikaia, че аз такава миялна машина гледах на магазина на Мир 97 .... че и май беше 380 лв.
Доста неща сме си купили от магазина им на Кавала и сме адски доволни. Сега чакаме печка ... от някое следващо зареждане. Дали сме тел. ше ни звънят:)
Иначе имат много яки фурни за вграждане като ги гледах миналата седмица.
Имам чувството, че влизам в космически кораб като вляза в магазина  Mr. Green Такива форми, такова чудо. Момчетата ми казаха, че са най-новите модели, още нестъпили тука в БГ.
Иначе тези не са производство Англия, ами Франция за западния пазар. Нищо общо с качеството, което се предлага тука в БГ .... уж Индезит, Аристон .... ама производство Турция ....
А тези са с доста голяма отстъпка в цената спрямо фалшификатите от Турция, а качеството си е първокласно, произведено оригинале  Party
Тъй, че ... това е истината.... уредите с транспортен дефект.... особено пък тези за вграждане, които като го позиционираш на място и му се скрива чукнатото местенце  Peace и ей го на - качество, марка и вид в едно  Peace
Цитирай

Ако има някой от Бургас и знае адрес на магазин за уреди с транспортни дефекти - моля да ме ориентира. Благодаря предварително!
И аз това искам да попитам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 295 отговора