Празник “Детска магия 2006” в Пловдив - елате с децата!

  • 576
  • 6
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Празник “Детска магия 2006”

     Център  за бременни жени, Клуб на младите родители и Международен панаир, Пловдив, набират участници в Конкурс за най-добре танцуващо дете. Състезанието ще се състои на 28 октомври (събота) в седма палата на Панаира от 11 часа. Кандидатите трябва да са на възраст до 4 години. Информация и записване на телефон 032/ 651 152 или в Центъра за бременни жени – поликлиниката на Понеделник пазара  всеки работен ден от 12 до 18 часа до запълване на бройките.


И без да участвате в конкурса - заповядайте, песни и танци за дечицата!

Международен панаир – Пловдив е организатор на първото търговско изложение и шоу ДЕТМАГ - детска магия, което ще се проведе от 24 до 29 октомври 2006 година.

Участие ще вземат водещи български фирми, които предлагат стоки и услуги за децата. В подходяща атмосфера на фирмите-участничики ще обменят идеи, новости и най-вече ще се срещнат с представителите на различни браншове за детската аудитория, с родителите и със самите деца.

Своите предложения за всяка детска възраст ще представят фирми, които предлагат детско облекло, забавления, игри, детски и бебешки храни, детско обзавеждане, аксесоари, козметика, училищни пособия и помагала, съоръжения за сигурност и др. Ще бъдат показани новостите във всеки един представен бранш.

ДетМаг 2006 ще бъде съпътствана от атрактивна програма с много смях и веселие. Ще бъдат организирани игри и конкурси за деца на различна възраст. Международен панаир – Пловдив е инициатор на конкурс за детска рисунка, конкурс „Най-сладкото бебе на Пловдив” и състезание с велосипеди за различни възрастови групи.

# 1
  • Мнения: 6 206
Седма палата, събота, 11 часа?
Очаква ли се да има много деца?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
  33uu Предполагам, че да - има и изложение на детски дрехи и стоки, сигурно много родители с деца ще отидат.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
...по същото време се провежда и любимата ми Цветна есен Simple Smile Мисля да утрепя с един куршум два заека и пак да награбя една камара китки, които после да тръсна на майка ми да ги спасява, преди съвсем да са предали Богу дух Grinning

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ако не ни мине котка път, замислила съм ексурзийка до Пловдив в събота, точно зо изложението. Тъй че ще дойдем.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Ами ние нито можем да танцуваме, нито да пеем, нито да караме велосипед, освен за конкурса за „Най-сладкото бебе на Пловдив” май никъде не можем да се вредим.  Laughing (ако все още сме във възрастта на бебетата  Thinking ) И той ли ще е тогава? Много ми е чудно обаче при толкова красиви бебета как ще изберат победител?  newsm78

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, това само за нас работа - ще наместя и двете щерки по конкурсите Grinning Дени ще показва как "бие контри" в състезанието с велосипеди, а малката ще доказва какви музикални гени е наследила Flutter

Общи условия

Активация на акаунт