Мами в Италия - част 26

  • 16 181
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
е това е определено зависи от договора  трябва да се чете внимателно  от там нататък а съм много доволна

# 46
Видяхте ли го, той е на промоция и това означавали че няма да мога да го ползвам в Италия

# 47
  • Мнения: 6 167
ох  много се радвам че ви намерих  Simple Smile добре че има такива сайтове че иначе ..не знам какво  щях  да правим ...:Аз съм от година и половина тук в Сардиния и чак сега разбрах за форума ..но по -добре  късно отколкото никога  Simple Smile

Ей,супер  Party Досега си нямахме съфорумки от островите  Hug
Хайде едно голямо ДОБРЕ ДОШЛА   bouquet
Приятно губене на време тук  Wink
Ти къде в Сардения живееШ?

Добре дошла, Ети!
Радвам се, че се появи!
Разказвай  Mr. Green

ПС: Аз само с воипстънд говоря от началото на годината  Peace

# 48
  • Italia
  • Мнения: 4 492
е това е определено зависи от договора  трябва да се чете внимателно  от там нататък а съм много доволна

Ети на мен ми казаха,4е това важи за вси4ки телефони на ТРЕ,могат да бъдат ползвани само с тяхна Сим карта  newsm78

# 49
  • Мнения: 3 388
Да ви кажа за 3, нали за малко работих за тях  Crazy
Абсолютно всички  телефони за кодирани! За първата година  са кодирани и спрямо други Сим на 3, тоест могат да работят само със сим-картата, която сте закупили, обикновено след това е възможно да функционират и с други Сим, но винаги само на 3!
Докато работих за 3, имахме информация, че купуват и много чужди клеинти, сред които дотса българи, носели ги в Бг и там ги разкодирали за 10 лева. Сега, това на практика е абсолютно възможно и много хора го правят и тук в Италия! Трябва само да се внимава с някои модели, сред които отделни модели на ЕлДжи, които приемат само специална карта, по-малка, така че дори и след  успешно азкодиране, друга карта не може да влезе на мястото на Сим 3 и това си е чиста набутвация.
Аз лично никога съм нямала проблем със сметки на 3, но аз телефона го имам защото ми го подариха, иначе вкъщи сме фенове на Водафон  Peace
Иначе 3 ми е изгодно, 10 цента към всички оператори, плюс ауторикарика от 10 цента на киамата и 4 цента на съобщение.
Даниелка, чувала съм че и други хора имат същия проблем, то и затова аз вече не работя за 3  Laughing

# 50
този телефон го има тук на водафоне ама за цената не мога да ти кая
ами може да се разкодират  да не кая вси4ки но 99% могат приятел ли4но разкодирва телефони на 3

# 51
  • Мнения: 6 167
а някой да е чувал, че за да се закупи телефон , както и карта ( дори и предплатена, първо трябва да имаш номер) - ти искат КОДИЧЕ ФИСКАЛЕ?
лекинко май убягва това нещо. или не съществува? вече?

# 52
  • Мнения: 3 388
Обикновено винаги искат Кодиче Фискале, а аз логично нямах първите дни и мъжо беше купил карта с номер дори още преди да дойда, тъй че бах субито кънектната  Crazy

# 53
не е ве4е са махнали  тази опция за тези карти и телефони телефоните на 3 могат вече да работят с вси4ки карти на 3 не са кодирани  а за да работят с други карти трябва да се разкодират

# 54
  • Italia
  • Мнения: 4 492
а някой да е чувал, че за да се закупи телефон , както и карта ( дори и предплатена, първо трябва да имаш номер) - ти искат КОДИЧЕ ФИСКАЛЕ?
лекинко май убягва това нещо. или не съществува? вече?


За първи път 4увам подобно неЩо  Shocked
Единствено за закупуване на нова СИМ ти искат карта д'идентита и май коди4е фискале ( не помня,отдавна беШе  newsm78 )

# 55
е да кодиче фискале съществува !!!

# 56
Значи за да си купя карта , трябва да съм имала преди това карта ,така ли?

# 57
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ехоо, здравеийте на всичкиии... Hug Peace  bouquet дано да не сте ме забравили като се вясвам веднъж на високосна..ама си ви чета редовно...
Първо искам да кажа голямо Здрасти на Ани. радвам се, че пак те виждам наоколо  Hug и Наситина много много поздравление за бебенцето Hug Hug Hug  bouquet пожелавам ти от сърце всичко да е ок и да ти мине леко и безпроблемно  Peace Praynig
Гледам, че си имате ново попълнение от Сардиния Peace привет и от мен..аз съм лелята на Джулия Макдирокова  Peace Аз работя с един сардинец, който пък е женен за българка и е тука в Бг-то от почти 10 години...а освен него около мене за късмет или за беда все са сарди.. Thinking Crazy Crossing Arms ooooh! Laughing
Много целувки от мен и много усмивки...

# 58
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ама тука всички сте с бебета... Hug Peaceнякоой освен систъра да иска една леля - малко употребявана и в добро състояние  Crazy Mr. Green
А иначе аз смятам да открия страница за лели Thinking Crossing Arms

# 59
е хаиде приятен ден!! newsm10  на всички аз изчезвам   надявам се довечера да мога да влезна пак newsm62

Общи условия

Активация на акаунт