Мами в Италия - част 26

  • 16 195
  • 299
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 425
Клеми;)Аз залагам за Лени,че нещо ме съмнява доста вече  Mr. Green

Дани,стискай зъби...не знам на вас,но на нас гелчетата не ни помагат никак!

Сонита,брава брава само така...за какво ще бъде твоят сайт ако не е тайна разбира се?

Влади, определено някое лакомството(наистина за ядене,а не за украса) е много по-добре,отколкото тия измислици...поне доколкото съм чувала бонбониерката е благодарност,че си ги уважил,но може и да бъркам де!

Направих инспекция на Пикола...тя така се е разбъбрила в отчетните темички,че няма как да смогва и с нас!Ще я държа под око  Joy

ПП Вале,чу Дессита...стегай се  Joy

Дессита и при нас е така...близките магазини са скъпи и прескъпи,но аз нямам избор нали нямам автомобил,а половинката като му кажа Айде до супермеркато и все едно ще го колям  Close

# 181
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Буонджорно банда  Hug

4естито на новата ни тумба4еста колежка ,пиккола  Hug  bouquet
Лека и безпроблемна бременност и едно хубаво и здраво беб4е на финала  Heart Eyes

Ех,ама то си е направо цяла епидемия  Crazy
Who's next  newsm53 Да си каже доброволно,4е да не посо4вам аз  Twisted Evil

# 182
  • Мнения: 2 427
Деси,вярвам ти напълно,аз като работих на половин ден ,та се прибирах скапана,а за другите които са целодневно не ми се мисли.Смазващо е Tired!
Кала,айде давай да отваряме астата,ет'ти от мен първите 5 евро Laughing!
И аз я подозирам,MA много ша знайш! Thinking
Валке,хич не се цепи от общата супа,какво е това не искам,тука няма не искам,няма недей Naughty!Аз казвам нова година нов тикер,па ако може и преди това твоя сладур цена няма да има Laughing.
Деси е супер,тя вече ни обеща Heart Eyes!
Денисче,къде си пиле?Как е райчето,растете ли?Какво стана с температурата ти?
Клеме,уфффф,аз само за рязане си мисля.Не ще да се обръща мъника Sad.

# 183
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен,
4естито на новите бременни, и лека бременност.
Напоследък много сте се разписали, изобщо не мога да ви смогна.
Аз пък бях забравила, че 1 ноември е празник, та като научих в петък бях много доволна. Дано времето се задържи така приятно, за да направим една разходка с децата.

# 184
  • Мнения: 191
Клеме,уфффф,аз само за рязане си мисля.Не ще да се обръща мъника Sad.
Amymommy, не се притеснявай много за секциото. Може и да се обърне Теодор.
За секциото, самата операция не е страшна. Само дето се 4увстваш като парцал на следващият ден, имаш чувството, че ще ти се разпаднат вътрешностите.  Twisted Evil

# 185
  • Мнения: 6 167
Ето ме и мен.

Ами, банда, аз не съм бременна ,
но се интересувам от темата, затова правите погрешни изводи  Laughing

Тук е още топличко, днес изпрах чаршафи и тн, тъй като тези дни следва
рязко спадане на температурите и да използвам слънцето.

Даниелка, кураж, стискам палци за Фатима да не е нервна и да й мине по-скоро!
Сигурно е кошмар, дръж се. Как мина вашия уикенд?

# 186
  • Мнения: 714
Валке,хич не се цепи от общата супа,какво е това не искам,тука няма не искам,няма недей Naughty!Аз казвам нова година нов тикер,па ако може и преди това твоя сладур цена няма да има Laughing.


А, не съм аз на ред. Я колко пресни булки има, я да забременяват бързо!
Лени, айде!
Джорджа и тя да не се ослушва ...
Десита, не е ли време за второ вече?
Кала, я тука една сестричка на юнака!
И Гинчето и тя, какви са тия закъснения  от графика Crossing Arms 
Сонче, хайде бе душа   Wink

я колко народ бил преди мене  Sunglasses
а май забравям някого де ..

# 187
  • Мнения: 154
Buona sera ragazze !  Sunglasses Laughing

Как сте, честито на Пикола, желая й лека бременност!   bouquet

Вярно наистина много станаха момичетата, които очакват бебчета. На мен още ми е рано, сега не му е времето,  трябва да се изкарват пари и много да се бачка,  децата по-нататък  Simple Smile

# 188
  • Мнения: 3 425
Набързо само да драсна,че все забравям да ви питам за един обичай....значи тук на 25 октомври Санта Катерина мъжа носи за жената едни сладки като плодчета(различни плодчета,но вкус един и същ...пан...ох не се сещам  newsm78 ),а на 2ноември жената носи на мъжа си същите плодчета,но  преди всичко фаве и ябълки !!!
Имали такова нещо при вас?!

Моя мъж се размина,щот го нямаше,макар че не си падам по масовите неща(с малки изключения),а и като не знам замисъла на тоз ритуал  ooooh!

Весна,не знаех,че 1ви е почивен ден...ех,дано е хубаво времето,че от четвъртък дават студ!

Вале,аз вече яко се стискам,че кат гледам как е тръгнало ...да не ме огрее и мен,а уж тоз път сме решили да планираме ахахахахах

Лека вечер:)

ПП Ние сме по-добре...и моята Т спадна,така че вече се диша  Peace

# 189
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Кали4,ама и вие ли сте били болни,пропуснала съм...  Confused Абе важното е,4е сте по_добре. Peace
За теси сладки на Санта Катерина не съм 4увала.  newsm78

1ви е по4ивен ден ( слава Богу  Blush ) ама за съжаление го дават,4е времето то4но тогава Ще се скапе,пфуууу,4е лоШ късмет  ooooh! Confused

# 190
  • Мнения: 2 804
Eто така ни мина уикенда в път .
Ходихме до Gerona - Испания .
Взехме от там една от зълвите ми и сега от срядата ще си имам компания и помощ в къщи .

   

# 191
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дани как е Фатима,оЩе ли я мъ4ат зъбките?  Confused Блазе ти за компанията  Blush Зълва ти за пръв път ли идва тук?

# 192
  • Мнения: 2 804
Да за първи път е тук и изобщо на вън от Мароко .
Ми едното и зъбе е напълно избило , но другото още не е и иска само да се гушкаме .
Ма , ще трябва да я търпя дано с другите мине по-леко .
Мажа я с някакъв гел на билкова основа само дето тя го изяжда веднага , а и постоянно ми виси по тетките та то не може да я успокои много .
Хубавото е , че няма температура .

# 193
  • Мнения: 3 425
Е,Дани,кофти...и на нас тия гелчета не помогнаха особено,може би помагат на бебетата с бибки и успокоява знам ли?!Аз в тоа период давах всичко(освен пупката) с биберон поне да се чеше малко и на гумата освен на пупките  Joy

Милена,да бяхме настинали...първо мишлето после и аз...дано таткото се размине!Вие какво направихте с нета?

Влади,не се коси толкоз за секциото,макар 4е като си го знаеш предварително и какви ли не ги мислиш,а и кат изгледаш 2-3 филмчета от операции и сигурно те разтриса супер нервата!Имало някакви упражнения за обръщане 

# 194
  • Мнения: 2 427
Мацки,страшни сте,много ме успокоихте,особенно след Весна,мамата на тримата нямам вече никакви съмнения че се притеснявам излишно Joy Joy Joy.
Вале,айде,айде,не била на ред,вие с Джорджа сте най- на ред Wink!!!
Абе Дани,не е ли болезнено така да си чеше венците със зърната ти,аз не съм кърмила дете със зъби,но винаги си мисля че е болезнено,не хапе ли Embarassed newsm78?Може и да си правя някакви смешни изводи,но след като зърната се разраняват от беззъбо бебе ,какво остава за бебе със зъби Blush.
Тука има едно Букагел се казва,за венци е,много е добро,защо не питаш в аптеката дали не става и за бебета?

Общи условия

Активация на акаунт