искам да попитам за "но-шпа"-то.....

  • 3 704
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
На мен също ми бяха изписали нош - па в първите месеци, имах и аз такива болки. Спокойно ако си бременна - от това ще да е, ако не си значи ще ти дойде - при някои жени има такива болки преди М.
Леко бременеене  Hug

# 16
  • Мнения: 1 212
Пий си но - шпато и се приготви , ако се окажеш бременна / пожелания ако го искаш  Simple Smile/ да ти стане "настолното" лекарство през цялата бременност  Hug

# 17
  • Мнения: 6 164
Но-шпа отпуска гладката мускулатура. Само това, на практика е безвреден.

# 18
  • Мнения: 50
BLAGODARQ  na vsi4ki ,koito sa mi otgovorili :)nqmam turpenie da 4uq radostnata novina i ot doktorA,a 6to se otnasq do no-spa...uspokoihte me i ve4e po-malko se pritesnqvam za bolkite.....qvno vsi4ko e normalno Party

# 19
  • Мнения: 3 248
И аз се присъединявам към тези, които те успокояват. Но-шпа-то не би трябвало да ти е повод за притеснение. Peace
Стискам палци да чуеш добрата новина! Party

Бъди здрава!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 104
Такива болки за началото на бременността са нормални. Не се притеснявай. Но-шпа можеш да пиеш. Пожелавам ти лека беременност.

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също съм пила Нош-па,то има ли някой който не го е пил? newsm78

# 22
  • Мнения: 903
Аз пиех но-шпа от началото на бременноста почти до края заедно с магнерот... Болките си ги имах също почти през цялата бременност

# 23
Няма проблем да пиеш Но-шпа, а болките ниско долу са характерни в първите месеци. И аз като теб много се притеснявах, в началото пие по три пъти на ден, а от месец насам по два пъти. Не се притеснявай!  А що се отнася до потвърждаване на бременността (стискам палци  Praynig) най-рано десет дни след закъсняване на цикъла може да се види ако има такова плодно сакче на вагинален ехограф

# 24
  • Мнения: 3 069
Но-шпато не трябва да те притеснява.Пила съм го до края на бременноста си заедно с Магнерот.Няма да ти навреди.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 035
Но-шпато не трябва да те притеснява.Пила съм го до края на бременноста си заедно с Магнерот.Няма да ти навреди.
Peace И аз бях по същия начин.

# 26
  • Мнения: 565
Мили момичета,
изкам да попитам нещо..   newsm78
В процес на бебеправене съм, чакам датата на М. около 18-ти,вчера след секс изпитъх силни болки посредата ниско долу  ooooh! . Вчера изпих 2 хапчета но - шпа , днес още 2 x 1, защото още ме болеше малко.Та впроса ми е възможно и е заради но- шпа-то да се забави цикъла ми ?
Ще се равам ако ме пропсне де   Laughing
Благодаря ви предварително.   bouquet 

# 27
няма проблем за нош-па да си го пиеш не може да навреди а това за стомаха - на мен ми казаха че просто матката расте и затова те боли. Според мен не може да са контракции толкова рано. Hug

# 28
  • Мнения: 565
Благодаря за отговора Криска   bouquet
незная от какво е .. но нали казах получи се веднага след секс.
А за цикъла нещо?

# 29
  • Мнения: 300
мен пък ме боли само от едната страна, като пробождане или придърпване в яйчника е, не е да примира от болка, а по-скоро дразнещо, чак кожата ме засърбява. И мен ме достраша да пия 3х1 на ден но-шпа и си го свалих до два пъти, ама всеки ден изпитвам чувство на вина- Защото пък от друга страна, нали в началото се формират органите - ами ако нещо се формира неправилно от химията?... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт