Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 26 окт. 2006, 10:39 ч.
  • Преглеждания  635  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 680
Става дума за това- като поемаш лекарства за стомах (ранитидин), а също и антибиотици, на човека му става недобре, а преди не е проявявал такива реакции.
Кажете ми, моля ви, на какво може да е симптом това, защото много съм притеснена за близък човек.

Реклама
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 160
Докато се стигне до тази диагноза има редица други, които може да са причина за това състояние. Да си отиде при специалист човека, гадаенето и изчакването няма да му помогнат.

# 2
  • Мнения: 945
Светла, щом приема лекарства zа стомах като ренитидин, предполагам, че има болки. А щом има болки, то товяа трябва да се види от лекар. Не е zадължително да е най лошото, но това тук форума няма как да го провери. За това марш веднага на лекар.

За мое голямо съжаленмие имам лош опит с болки в стомаха. Леля ми имаше яzва. От 1 година имаше болки, но не отиде да я прегледат. Сега има рак...

Не искам да те плаша, но ако тоzи човек ти е блиzък ТРЯБВА да го накараш да се иzследва. Ако проблемът се открие в начален стадий, се лекува. За мое съжаление никой не накара леля ми да отиде на лекар и сега се стигна до това... А е много трудно после да живееш с мисълта, че ти с недействието си си допринесъл zа смъртта на някого...

И дано при твоя блиzък всичко да е наред...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 680
Питам, защото съм чувала непоносимостта към лекарства, които предиси понасял, като кофти симптом.

На какво евентуално може да е симптом това, какви възможности има, някой знае ли?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 160
На язва например.

# 5
Кажи му да отиде да си направи една гастроскопия да му огледат стомаха. И не мисли предварително най-лошото. ММоже да е някакво възпаление или да има бактерии в стомаха например.

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 317
По-спокойно. Отидете на гастроентеролог. Аз имам гастрит и ако пийна ранитидин не се чувствам добре - гади ми се и изпитвам още по-голяма тежест в стомаха.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт