Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

LaughingЗдравейте на всички мами от форума.Днес реших най-после да се регистрирам, до сега само съм преглеждала темите.Искам да събера информация за лекари хомеопати във Варна.Дъщеричката ми е на 2г.Много често боледуваме.Тръгнахме на ясла и естествено пак сме болни.Прегледах някой от мненията във форум "Хомеопатия" и се обръщам към Вас с молба да споделите конкретни впечатления.
Имената които до момента са ме впечатлии са Елиа Костова, Хаджиева,
Знам, че най-голямото име е Д-р Костадинов, но познати които наскоро искаха да го посетят не можаха да стигнот донего, явно много е зает.
Предварително благодаря на тези, които ще откликнат на молбата ми!
Цитирай

София

Скоро случайно се запознах с д-р Галина Калушева и много ми хареса, но за съжаление не мога да я ползвам, защото не живеем във Варна, дано на теб ти свърши работа: тел. 555 629, моб. 08889 315 457, мед. к-с "Младост", ж.к. Младост, бул. Република, каб 304.
Цитирай

Варна

д-р елия костова не практикува в момента е в майчинство в алл.бг е модератор на форума хомеопатия и медицина и там можеш да я питаш нещо
д-р хаджиева не съм я посещавала , но съм чела мн. и мн добри и лоши неща за нея
д-р костадинов е голям скапар 50 лв му е 1-та консултация,лекарствата са му в кабинета само с тях работи май, води се от 1-те хомеопати във варна , но нещо се е надул много че веднаж като му се обадих  и му казах че имам сериозен проблем с моето бебе той каза че е в отпуска и на въпроса ми до кога отговора   му беше докогато си реша . та за какъв лекар става дума ooooh!в последствие разбрах че едвам не е уморил детето на една моя позната
тук в форума мн. добри съвети ще получиш от александер той е класически хомеопат , доста е добър,и води тема
аз в варна мога да препоръчам д-р иван джеджев, и д-р капинчева(нея е посещавам)пиши ми на лични ако искаш кордианти
Цитирай

Варна

д-р Елия Костова, д-р Иван Джеджев и д-р Ева Христова
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.