Къде в Бургас....

  • 102 728
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 286


Има ли ателие в Бургас, където да боядисват дрехи?
Дрехи боядисват и в химическото чистене на ул.Демокрация / с/у Краставицата/, до магазин Перла.
Поздравления за темата.  bouquet


Ксения сигурна ли си,отскоро ли ти е информацията ?Аз преди 2 г.си боядисах един панталон в химическото на Ботева и тази седмица пак пратих мъжа ми ,но не боядисвали текстил,на Булаир също  Thinking



А сега моя въпрос - къде освен при гореспоменатата д-р Джорова мога да направя химически пилинг.

Скоро по-друг повод бях в 3та поликлиника ,при д-р Орешкова се случи и питах да ми препоръча някъде да премахна едни петна от бременността и тя ми каза,че прави химичен пилинг ,но в друг кабинет на ул.Републиканска 78 и даже сега се подсетих да потърся мнения из форума, ако някой си е правил ще ми е интересно да прочета впечатления от тази процедура.



# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
jaklins пък искам да я питам къде е магазина на Тали Вейл,защото от предната тема така и не ми отговори никой  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 143
дъждобрани - в железарийте и магазините за работно облекло, Тали Вейл - долу на Александровска до гарата!!! Joy

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
много се радвам, че макар и да не е често посещавана и обемна тема наистина е полезна за всички Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Яна,ти имаш дарба за подобни полезни теми  Wink

# 20
  • Мнения: 4 076
jaklins пък искам да я питам къде е магазина на Тали Вейл,защото от предната тема така и не ми отговори никой  Sunglasses
По Александровска,минаваш х."България"и продължаваш надолу,към гарата...почти на края на улицата.Май имаше и някаква цветарница там,за друго не се сещам,но си има надпис,ще го видиш.
И мене ме агитираха за химичен  пилинг,имам няколко грозни петна по лицето,но жени,които са го правили(и са доволни)ме предупредиха,че ефектът е краткотраен,т.е. догодина,след като пак се петносам лятото,пак трябва да ходя.Видя ми се травмиращо за кожата и се отказах.Сега тествам разни кремчета,народни рецепти,мажа дебело с фактор 100 и спирам да се притеснявам.

# 21
  • Мнения: 113
Къде в Бургас:
преместиха ДИКА /няма я вече в търговски център Пиргос/
и преместиха или закриха магазин "Дафне"
Днес бях в Tria и ако не се лъжа на втория таж видях Дика от ляво на ескалатора след магазин Теди  Wink

# 22
  • Мнения: 113
Случайно някой да е виждал някъде из магазините ботушки - цвят бордо, със заоблена муцунка, по висчко, дебело токче, тип каубойски, че никъде не мога да намеря. Благодаря предварително   bouquet

# 23
  • Paris
  • Мнения: 1 727
jaklins пък искам да я питам къде е магазина на Тали Вейл,защото от предната тема така и не ми отговори никой  Sunglasses
Галхен извинявай че не съм ти отговорила, но нещо съм пропуснала въпроса ти. Вече са ти отговорили за магазина на Тали, надявам се си се сетила къде се намира.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Мерси за отговорите,отдавна не съм минавала от там - ето защо не го знам

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Има ли ателие в Бургас, където да боядисват дрехи?

Дрехи боядисват и в химическото чистене на ул.Демокрация / с/у Краставицата/, до магазин Перла.
Поздравления за темата.  bouquet

Ксения сигурна ли си,отскоро ли ти е информацията ?Аз преди 2 г.си боядисах един панталон в химическото на Ботева и тази седмица пак пратих мъжа ми ,но не боядисвали текстил,на Булаир също  Thinking


И аз не уточних, става дума за текстил - панталон.
Галхен, ако откриеш "точното" химическо чистене, драсни тук.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Къде в Бургас:
преместиха ДИКА /няма я вече в търговски център Пиргос/
и преместиха или закриха магазин "Дафне"
Днес бях в Tria и ако не се лъжа на втория таж видях Дика от ляво на ескалатора след магазин Теди  Wink
задължително ще проверя Simple Smile
Галхен, мерси за милите думи Blush
jaklins, радвам се на снимката ти и тайничко се възгордявам, че си ни съгражданка Wink

# 27
  • Мнения: 1 243
По препоръка на Миленика задавам въпроса си и в тази тема:
Къде мога да намеря в Бургас черни кожени панталони.Предпочитам естествена кожа,но може и изкуствена.Преди години имаше в много магазини,но вече не. В един магазин до МакДоналдс на центъра намерих,но само мостра и ако искам,давам модел панталон и те го шиели в Нова Загора.Обаче после ако не ми стои добре...  Все пак е много пари и не мис е рискува...Помагайте!   bouquet  bouquet

# 28
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Янче, много си миличка! Само да уточня, че не съм бургазлийка, а съм омъжена за бургазлия Hug

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Янче, много си миличка! Само да уточня, че не съм бургазлийка, а съм омъжена за бургазлия Hug
smile3520шшшшшт

Общи условия

Активация на акаунт