Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Според свекърва ми бебка не трябва да се гледа в огледалото,защото така щяла да стане разногледа newsm78 Аз и казах че не виждам логика в това,а тя-"със сигурност няма да и помогне,най-много да и навредиш" ThinkingА тя милата толкова се зарадва като се видя и се смее,смее...Вие чували ли сте подобно нещо?На мен ми се струва поредната бабина измислица
Цитирай

София

Не съм чувала такова нещо.  newsm78 И Калоян много се радва като се вижда в огледалото - голям смях пада.  35
Цитирай

пълни глупости Tired
Цитирай

София

Определено това е една от бабините деветини. Не знам защо, но и свекърва ми постоянно така ми казваше, когато давах на малкия да се погледне в огледалото. Когато я питам защо не, тя ми отвръща, че така казвали бабите.
Цитирай

София

и моята беба си умира да се гледа в огледалото. не мисля , че може да се получи кривогледство от това, стига огледалото да е на разстояние от очите на бебето, а не забито в лицето му.
Цитирай

Велико Търново

Според мен кривогледството е вродено и не може бебче да стане кривогледо защото гледа нещо - пък било то и образа си в огледалото. Ние сме на 42 дни и имаме страхотни колики, когато застана с нея пред огледалото и тя започва да се взира - незнам дали вижда нещо и какво вижда, но спира да плаче за известно време.
Цитирай

София

Аз пък мисля, че тази бабина деветина беше свързана не с възможно кривогледство, а с нещо друго... ама не мога да се сетя какво беше сега - че до еди-каква си възраст не трябвало бебетата да се гледат в огледалото (дали не беше 40 дни... newsm78)
Цитирай

Кори Селести

И в никакъв случай не я снимайте, че ще и откраднете душата:)))

Глупости.
Цитирай

ooooh!
Цитирай

София/Сливен

И двамата много се радваха да се гледат в огледалото - нищо им няма. А това поверие не се знае от кога води началото си - когато човек види нещо непознато, започва да съчинява. Нали знаете в Африка местните жители не дават да ги снимат защото така им вземали душата - не са в крак с новите технологии. Не вярвам някое дете цял ден да гледа в огледалото със забит в него нос, за да му се наруши зрението.
Цитирай
Tova sa gluposti.
Цитирай

В.Търново

#Crazy-ново двайсет Crazy-това не бях го чувала,честно Laughing
Цитирай

UK

Не е вярно!
Даже се продават играчки с огледалца за бебчета, защото те обичат да се гледат.
Моята дъщеричка всеки ден я сладам пред огледалото и тя много се радва.
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Ми правилно, не давай да се гледа в огледало, не му стрижи косата, да не мие прозорци вечер ( бебето, не ти щото вече ти си бита карта), да не минава под лампа, черна котка...
Жената ти предава мъдроста на поколенията , пък ти съмнения .... КАКВО ПОКОЛЕНИЕ!
Майтап разбира се ! това са глупости на търкалета!
Цитирай

2 етажа над тавана

Дрън-дрън, ново 20, не е вярно, гледайте се колкото си искате в огледалото!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора