Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Знаете ли със сигурност колко време ще се изплащат детските - в продължение на 1 година или както беше преди, по 6 месеца и след това наново трябва да попълвам декларация? Последния път попълних декларация и подадох документи за доходи за 1 година назад и от счетоводството ми казаха, че вече щели да ги изплащат 1 година и чак след 1 година ще трябва да подавам документи наново, но други хора пък твърдят, че пак ги изплащат 6 месеца и след 6 месеца трябва наново да подам документи. Забравих да попитам в социалните, а и честно казано, не ми се ходи дотам.
Цитирай

София

Вече се подават документи на 1 година - поне последно като подавах март месец беше така...
Цитирай

Бургас

Аз подадох началото на май и социалните ми казаха тогава, че изискванията са се променили и доходът трябва да бъде за предходните 12 месеца.
Цитирай

София

Но мен по-конкретно ме интересува самото изплащане за какъв период ще бъде - 1 година ли?
Цитирай

Стара Загора

Вчера бях там. 1 година ...
Цитирай

Вече се подават за 1 година на зад.От социални ти издават ЗАПОВЕД ,чрез която ти отпускат детските и вътре е отбелязано до кога важи .Значи след изтичане на датата трябва да се подаде следващата декларация.Аз имам такова решение и по него следя кога съм подала декларацията.
Цитирай

Старата столица

Подават се 1 път в годината вече.Иска се дохода за последните 12 месеца.
Цитирай

София

zuki, никъде не виждам колко е голямо детето ти. Ако е в училищна възраст трябва в началото на учебната година да се даде бележка от училището удостоверяваща, че го посещава.
Цитирай

Някъде на път....

Подават се 1 път в годината вече.Иска се дохода за последните 12 месеца.
Абсолютно!
Цитирай

София

да и справката, която искат е за една година назад.
Цитирай

гр. София

Вече е 1 година... Прясна информация от юли месец   bouquet Peace  bouquet
Цитирай

София

1година е Peace
Цитирай

София

zuki, никъде не виждам колко е голямо детето ти. Ако е в училищна възраст трябва в началото на учебната година да се даде бележка от училището удостоверяваща, че го посещава.
Детето ми е на 1 година.
Цитирай

София

Вече се подават за 1 година на зад.От социални ти издават ЗАПОВЕД ,чрез която ти отпускат детските и вътре е отбелязано до кога важи .Значи след изтичане на датата трябва да се подаде следващата декларация.Аз имам такова решение и по него следя кога съм подала декларацията.
А моята заповед ми я дават, когато отида да подам декларация за следващите месеци. Сигурно стана съвсем неясно. Когато отидох да подам документи, ми дадоха заповедта за тези, които вече са ми изплатили.
Цитирай

София

А моята заповед ми я дават, когато отида да подам декларация за следващите месеци. Сигурно стана съвсем неясно. Когато отидох да подам документи, ми дадоха заповедта за тези, които вече са ми изплатили.

Най-вероятно защото не отиваш специално за да си вземеш заповедта  Wink. И аз правя така, но иначе при всяко подаване на документите ми казват кога ще е готова заповедта - обикновено след около 20 дни, и можеш да си я вземеш при желание.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора