За детските

  • 1 070
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Вече се подават за 1 година на зад.От социални ти издават ЗАПОВЕД ,чрез която ти отпускат детските и вътре е отбелязано до кога важи .Значи след изтичане на датата трябва да се подаде следващата декларация.Аз имам такова решение и по него следя кога съм подала декларацията.
А моята заповед ми я дават, когато отида да подам декларация за следващите месеци. Сигурно стана съвсем неясно. Когато отидох да подам документи, ми дадоха заповедта за тези, които вече са ми изплатили.

Най-вероятно защото не отиваш специално за да си вземеш заповедта  Wink. И аз правя така, но иначе при всяко подаване на документите ми казват кога ще е готова заповедта - обикновено след около 20 дни, и можеш да си я вземеш при желание.
PeaceОт социални ми казват кога ще е готова новата ЗАПОВЕД и аз отивам допълнително да си я взема.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
След като искат доход за една година назад, много ясно, че се изплащат една година напред  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
Хич не е ясно. Аз януари подадох доход за една година назад и ми казаха да дойда пак другия януари. ЮИ кой ти има време да ходи и за заповеди - не си я взех. А послесе оказа, че било за 6 месеца и си прибрахаедни мой 18 лв. Не че са много ама що да им ги оставяме?

# 18
  • Мнения: 603
Подават се 1 път в годината вече.Иска се дохода за последните 12 месеца.
Peace

# 19
  • Мнения: 8 917
С Държ.вестник от 10.03.06 доходът се подава за 1 година назад Peace

Общи условия

Активация на акаунт