Кога наистина започват да ядат обща храна?

  • 4 329
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
Моите и двамата предпочитат супата пред всякакво друго ядене, попарата по- течна пред сухата филиика.
Та основно сме на супа - месна, безмесна ooooh!

# 16
  • Мнения: X
Ми Верги какво да ги прайш..... моята в яслата си яде, ама то си е същата кухненска храна - много вкусна и много сочна, е не мога да я издокарам така, но винаги гл;едам да има супа за нея, че тя яде, за да съм спокойна ако не хареса нашата храна.

Но това кюфте/кебапче/пържола ухааааа само това и дай - ръфа, като за последно Laughing

# 17
  • Мнения: 2 556
Да си кажа честно, според мен детето винаги е добре да си хапне супа и това, че обича супи трябва само да те радва. Да го чакаш да порасне за да яде само суха храна си е голям майтап. У нас поне всеки ден има супа, какво толкова трудно има да сложиш малко зеленчуци в тенджерата. Иначе бебето яде всичко вече, ама съвсем всичко, в смисъл кюфтета, пълнени чушки, риба, всичко. Тя пък не обича пасирана храна, трябва да й е на парченца или смачкана само с вилица. Дъвче много добре, даже на мен ми е странно.

За сметка на това не познавам друго дете, което не яде и няма да яде скоро никакви млечни продукти. Тя си расте без да яде каквото и да е мляко (нито адаптирано, нито кисело, хеле пъл прясно), сирене, кашкавал и т.н. Така че всеки с номера си явно  Joy

Вергилия, между другото аз редовно оставям моя мъж, без да му сготвя, но за децата готвя винаги. Просто не си представям как ще сготвя за нас с таткото, а не за децата, ей това ми е много интересно, ние вече сме големи хора, а те сега растат, кой има нужда повече от храна е ясно...

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да си кажа честно, според мен детето винаги е добре да си хапне супа и това, че обича супи трябва само да те радва. Да го чакаш да порасне за да яде само суха храна си е голям майтап.
Друго си е да похапне нещо течничко, нека яде супички, лошо няма
Другия вариант е да готвиш по-течни манджите и така ще яде от вашата, предполагам.........

Общи условия

Активация на акаунт