"Обади се, като стигнеш"

  • 2 311
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 311
Не става въпрос за кампанията, а за мъжете ви. Обаждат ли ви се когато пристигнат някъде след път? Ето сега моя замина в командировка и трябва да е пристигнал поне преди час, а не се обажда и това е. И всеки път е така. И всеки път тържествено обещава, че веднага, ама наистина веднага ще се обади. И всеки път едно и също. А на мен ми е едно притеснено и само го мисля, а толкова много работа имам и от сутринта не мога да се съсредоточа.

# 1
  • Мнения: 5 140
Като пътува някъде нещо напоследък няма навика да се обажда, затова проверката я правя АЗ.

# 2
  • Мнения: 5 577
Моя например тази цяла седмица всеки ден е в Свищов, и спря да ми се обажда всеки път. Но иначе и аз държа.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Рядко се сеща, забравя. Аз също забравям да се обадя като пристигна нейде и като се установя и ми доскечуу се сещам, че не съм спазила обещание. Несериозни люде!  Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 447
Обикновено се обажда веднага. Но пък аз не си мисля страхотии по принцип и не се притеснявам (освен в екстремни ситуации), така че не правя проблем, ако не се обади веднага.

# 5
  • Мнения: 3 323
Обажда се задължително, щото съм страшна паника и той си знае...
Големия син веднъж закъсня от тренировки и вдигнах полицията и болниците на ура (още нямаше ГСМ) и после нервна криза .... та звънят ми .

# 6
  • Мнения: 1 311
Обикновено се обажда веднага. Но пък аз не си мисля страхотии по принцип и не се притеснявам (освен в екстремни ситуации), така че не правя проблем, ако не се обади веднага.

Аз не правя проблем, че не ми се е обадил, в смисъл не са караме или разправяме на тази тема като се върне. Просто ми е притеснено. Още повече, че веднъж така закъсня повече от два часа и се оказа, че наистина е имало причини да се притеснявам..

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Ако той се разсее и не звънне, аз изчаквам малко и започвам проверката като питам някакви глупости, например - Къде е ....., или кога трябваше......... или нещо такова - уж съм забравила и той казва - пристигнах или еди къде съм още.
Но не мога да трая, да стоя в неизвесност.  #Crazy
Опитвам се да втълпя в главата му, че за мое успокоение за да знам че е добре и всичко е ОК - трябва да звъни - в крайна сметка затова са измислили телефоните, нали  newsm78

# 8
  • Мнения: 920
Много болен въпрос. Вече е бивш, но пътува в голям сняг къмту Балкана. Обаждам се и казва  - какво искаш, тук съм с 2 курви. Викам - не ме интересува с колко курви си, искам да знам, че си жив и здрав. Научих децата си да се обаждат.  

# 9
  • Мнения: 1 172
Да, обажда се, но не веднага като пристигне. Понякога и след 3-4 часа. Не мисля за глупости през това време.
Аз също не мога да се обаждам още в секундата на пристигането ми.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
Обажда се винаги. Аз също. Така сме си свикнали. Peace

# 11
  • Мнения: 805
Обажда се. И по време на път. Спрял е примерно до някоя чешма или някъде да зареди я с газ, я с кафе. И посред нощ е звънял, ей така, да си побъбрим. Така само ми пълни главата с простотии. Все съм си мислела, че го е страх да не заспи  Confused

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
много е разсеян и  затова  не очаквам да се сети- набирам го аз......

# 13
  • София
  • Мнения: 2 838
Обажда се. И по време на път. Спрял е примерно до някоя чешма или някъде да зареди я с газ, я с кафе. И посред нощ е звънял, ей така, да си побъбрим.


Същата история. В командировка или не, ако не ми звънне поне 3 пъти на ден, значи му се е случило нещо! Mr. Green

# 14
  • MUC
  • Мнения: 297
Обажда се. И аз се обаждам. Така сме свикнали, даже той също настоява да му звъня, като пътувам. Предишният ми приятел примерно беше голяма блейка и не само, че не се интересуваше кога и дали аз пристигам, ами и да обещаеше, че ще ми звънне, все забравяше...  ooooh!

# 15
  • Мнения: 6 167
разбира се.
а когато сме заедно на път се обаждаме и на родителите си в деня на пристигането, че сме пристигнали , както и в деня на заминаването, че си идваме.

# 16
  • Мнения: 525
ААА, обажда се щото знае че се притеснявам

# 17
  • Мнения: 2 700
Обажда се. Ако не може да говори, праща традиционния SMS.
Системата важи и за родителите.

# 18
  • Мнения: 1 838
разбира се.
а когато сме заедно на път се обаждаме и на родителите си в деня на пристигането, че сме пристигнали , както и в деня на заминаването, че си идваме.


И ние сме така. Peace

# 19
  • Мнения: 1 893
За това бяха първите ни спречквания, докато един ден му заявих, че ако иска да живее с мен ще трябва да свикне да ми се обажда винаги когато пътува или му се налага да закъснее. В противен случай нямаме общо бъдеще.
Не само че свикна, но и ако случайно пропусна да му звънна, ме вдига на балон  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 040
Ооо, моя се обажда като е на дълъг път, а ако не се обади, аз му се обаждам по скоро да му вдигна нервите с въпроса: Защо не се обаждаш като ти казах  ..  Embarassed
Снощи се прибра от работа с автобус (София - Правец) и аз му се обадих цели 4 пъти да го питам до къде е стигнал .. та накрая си изядох нещо от сорта: абе ти работа нямаш ли, че само звъниш ...  Sad  (аз просто се чудих да го чакаме ли на спирката или да се прибираме с детето, а той реши че му звъня от скука ..  Laughing) ... еййй, тва мъж дет му викат ... мани, мани ..    Whistling

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Обажда се винаги, даже като тръгва винаги казва ще ти звунна като стигна  Heart Eyes по негово усмотрение и винаги се обажда. Ако аз пътувам за някъде същото- заръчва ми да му звънна като пристигна  Flutter  Heart Eyes душичка си е моето мъжле знам си аз  Mr. Green  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 371
Ми обажда се. Но аз пътувам повече(почти всеки ден пътувам до Ботевград, където уча) и ми е страшно досадно. Едно е да му звънна да го чуя, друго е два пъти на ден да казвам "Пристигнах" Tired

# 23
  • Мнения: 3 423
Обаждам се и казва  - какво искаш, тук съм с 2 курви.
Научих децата си да се обаждат.   

Абе мъжете ни са големи хора, няма какво да ги мислим.
Ако ще са с курви, с курви ще са, ако ще са на чашка,
няма как да им я вземем, ако просто искат да си починат
от нас, пак трябва да ги разбираме. Виж, децата да се
обаждат, това си е друго. Там има възпитателен елемент.
Пък на мъжете ни не сме им майки. Моят обаче винаги се обажда.

# 24
  • Мнения: 15 619
Моят симпатяга никога не се сеща, а пък като му напомня, докато пристигне, вече е забравил.
Какво да се прави: Свят широк, хора разни.
Понякога ме ядосва много.

# 25
  • Мнения: 1 630
[
Абе мъжете ни са големи хора, няма какво да ги мислим.


И те са големи хора и ние.
Аз не се обаждам и не държа да ми се обажда само защото е стигнал до някъде.

Разговори от рода на "Как си миличко? Къде точно си в момента?" "аз съм в маршрутката" ме вбесяват.
Колко много се обичаме можем да си го кажем и на живо, не ми е нужно да го чувам по 15 пъти на ден.

Ако някой има проблем или конкретно питане се обажда на другия, ако не се виждаме сутрин и вечер.

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя преди години ми излизаше с приказката "Щом не се обаждам значи съм добре", но след много тръшкания от моя страна се научи да се обажда редовно. Сега като тръгне някъде в чужбина получавам постоянни смс-и: "кацам", "отлитам", "настаних се", "тръгвам" и т.н. по всяко време на денонощието.

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моят мъж,редовно се обажда.Първият път,когато трябваше да пътува надалеч не се обади при което,след като се прибра му вдигнах луд скандал.Бях се поболяла от притеснение.
От тогава си знае.Където  и да тръгне да пътува(а на него често му се налага)редовно се обажда,че е пристигнал.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят не само като пристигне, но и по време на пътя намира за нужно да ме осведомява до къде е стигнал и какво прави. Никога не забравя.

В редките пъти когато пътувам без него, той ме предупреждава да му звънна като пристигна, аз тържествено обещавам и ...после забравям.

# 29
  • Мнения: 3 042
Обажда се винаги!  Grinning

# 30
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много е сериозен поне в това отношение.Винаги се обажда,преди забравяше но аз го подсещах и сега му стана навик.

# 31
  • Мнения: 2 495
обажда се Peace

# 32
  • Мнения: 3 098
Обажда се,разбира се.Аз съЩо се обаждам,дори преди да тръгна някъде на дълго разстояние.Предпо4итам да знае,4е съм тръгнала "еди къде си",ако има неЩо,да може да реагира.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 788
Не, въпреки че обящава... Confused ама аз звъня да го проверявам. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 243
Обажда се винаги. Аз също. Така сме си свикнали. Peace


 newsm10

# 35
  • София
  • Мнения: 978
Аз от малка съм свикнала в къщи, кой когато пътува да се обажда когато стигне и за мен това е като условен рефлекс. Мъжът ми бързо свикна, всъщност първите ни пътувния бяха все заедно, така че той имаше моя пример как се обаждам в къщи и го карах и него да се обажда на родителите си.
Това според мен е много важно, в смисъл такъв, че не е необходимо хората да си къст нервите и да си мислят щуротии, когато знаят, че пътуваш, щом на теб не ти коства нищо. Просто се обаждаш за да успокоиш близките си, нормално е да се притесняват, особено като се има предвид какво се случва по пътищата сега.

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
понякога да, понякога не...
Аз му се обаждам.

# 37
  • Мнения: 705
Аз не се обаждам, а той все ми го изисква. Ужасно е.

# 38
  • Мнения: 4 965
Обажда се. И по време на път. Спрял е примерно до някоя чешма или някъде да зареди я с газ, я с кафе. И посред нощ е звънял, ей така, да си побъбрим.


Същата история. В командировка или не, ако не ми звънне поне 3 пъти на ден, значи му се е случило нещо! Mr. Green


Независимо къде е (дали в командировка, на работа, в университета или просто сам до вилата или на кафе с приятел) ми се обажда поне 2-3 пъти на ден. Понякога чак прекалява, защото се присеща да звъни през 1-2 ч., а аз тъкмо работя и не бива да се разсейвам или нещо подобно.

Аз съм тази, която не се обажда често. Звънкам, когато има нещо важно, иначе само го клипвам, че всичко е ок. Не си падам много-много по телефонните разговори.

# 39
  • Мнения: 235


  Обажда се, обажда се, щото иначе лошо!

# 40
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Обажда се винаги, даже като тръгва винаги казва ще ти звунна като стигна  Heart Eyes по негово усмотрение и винаги се обажда. Ако аз пътувам за някъде същото- заръчва ми да му звънна като пристигна  Flutter  Heart Eyes душичка си е моето мъжле знам си аз  Mr. Green  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт