Време е да се разбере, какво ще бъде МАРТенското дете - момиче или момче?

  • 14 311
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 416
В този ред на мисли - как сте вие с проклетите киселини?! Достигнаха ли ви? Аз почти всяка вечер си повръщам заради тях Sick. Нищо не помага Naughty. Супа пилешка ядох вчера и киселини. Зеле - пак киселини. Препечени филийки с масло - отново. Реве ми се вече (не че не си поплаквам от време на време)... Нищо готвено не ми понася, без значение пържено ли е (такова не съм яла от месеци), печено ли е или варено - все тая.
Много изписах. Много ви се оплаках Mr. Green. Хайде после пак Flutter.

Добре дошли на новите мамета Hug!

Би трябвало вече да са отшумели тези киселини...хм, няма лек, и аз така бях първите почти четири месеца, повръщане всеки ден и това е. И все още ми се случва, например като се возя в кола, веднага след това си повръщам:)
Стискай зъби:)

За съжаление, киселините тепърва предстоят. Като съвет мога само да кажа да не се преяжда, да не се пие много вода преди лягане, защото през нощта е нещо страшно.

Това ми беше най-гадното от бремеността, от тях не съм повръщала, но ми изгаряха хранопровода и накрая се опитвах да заспивам седнала, защото легнала беше невъзможно.

# 286
  • Мнения: 140
И аз съм много суеверна,и за това взех да купувам поне дрешки.Така си мисля че ще преодолея невероятния си страх.Deina :Много съм съгласна с теб.Ако има нещо да се случва,ние не можем да повлияем точно с купуването на нещо си.
Но и след тези думи страхът на бъдещата майка си остава... Weary
Стискам силно палци в края на месец март да направим тема със снимки на малките бебоци и гордите им мамчета... Hug

# 287
  • Мнения: 1 004
Миранда, така както си мислиш че няма да си добра майка, аз си мислех че няма да имам кърма до последно, обаче после се молех поне малко да ми намалее  ooooh!
Така че ти може пък да станеш една от най-добрите майки  Sunglasses

# 288
  • Мнения: 140
Миранда, така както си мислиш че няма да си добра майка, аз си мислех че няма да имам кърма до последно, обаче после се молех поне малко да ми намалее  ooooh!
Така че ти може пък да станеш една от най-добрите майки  Sunglasses
Много ти благодаря,накара ме искрено да се усмихна.Искрено се надявам да съм добра майка,защото съм перфекционист и не мога да приема факта,че в нещо може и да не ме бива.А да си добра майка е най-важното в живота на една жена!

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 520
Момичета отърсете се от тези суеверия,те са останали от времето на нашите баби когато наистина е имало голяма смъртност при бебета.Щом ви хареса нещо -купете го ще се почувствате по-близо до бебето.Помислете дали едно чорапче или бодинце може по някакъв начин да обърка живота ви,с тях и без тях каквото трябва ще се случи.Жалко е,че в ерата на 21 съществуват такива предразсъдъци.Имам доста приятелки разпръснати по цял свят-еми те започват да купуват и обзавеждат още като видят двете чертички.

# 290
  • Мнения: 1 004
Цитат
Имам доста приятелки разпръснати по цял свят-еми те започват да купуват и обзавеждат още като видят двете чертички.
Не се учудвам, те там като решат да правят сватба започват да се готвят 1 година предварително, та за бебето ли  Wink Ние тук за месец два и сме копче  Simple Smile

# 291
За киселините - и аз преди 3 дни разбрах какво е, като започнаха да ми изгарят хранопровода. Мислех си, че е от определена храна, е не е, от всичко ми се получават. Sick

Да пазаруване - иска ми се всичко да си напазарувам преди да се роди бебо, но...е истина, че "шубето е голям страх".

Дали ще съм добра майка - гледам да не го мисля, защото може да си мисля, че съм добра и да се окажа лоша майка. Всичко е толкова субективно...

За Коледното парти - мисля, че няма да отида. Бях на една изложба преди 2 седмици и ми причерня,  Shockedизлязох много бързо за да не припадна. Казах на лекарката си когато бях на преглед и ми каза, че било нормално за повечето бременни и било нам-какво си. Не трябвало да ходя на събирания, където има много хора.

# 292
  • Мнения: 140
А месец,два са много...аз моята сватба я подготвих за 1 седмица.Толкова се бях въодушевила,че напазарувах и уредих всичко за отрицателно време.
gk77 :Много си права,ама като отвътре ми трепери,какво да направя?Опитвам се да мисля положително,ама туку като ми щукне някоя глупост и не смея да погледна детска дрешка.Сега нещата които съм взела ги държа в един отделен шкаф и не смея много много да ги гледам.А други съм оставила при мама,че да не са около бебето(уж!).Както казах:"ама нали знаеш,жената като си вкара някой филм в главата,мира няма... ".

# 293
  • Мнения: 2 122
Заповядайте в новата темичка Hug- огледах хубаво този път да няма дублаж

Общи условия

Активация на акаунт